Moderátor Survivor 2024 Ondřej Novotný. Zdroj: Voyo

Survivor 2024: Na velké finále si diváci Voyo počkají! Kdy a kde zjistíme, kdo vyhrál?

Velké finále reality show Survivor 2024 se rychle blíží. Ještě v úterý 11. června uvidí diváci Voyo poslední premiérový díl. Na velké finále si ale budou muset počkat.

V reality show Survivor Česko a Slovensko 2024 zbývají po vypadnutí Piráta už jen čtyři hráči – influencer Martin Carev, programátorka Nikola Kabárová, influencer Martin Mikyska (Mikýř) a influencer Tomáš Rys.

V úterý 11. června 2024 uvede platforma Voyo poslední 31. díl a pak už bude následovat jen velké finále, ve kterém se trojice nejlepších hráčů utká o titul Survivor 2024. Ve velkém finále nejprve vypadne jeden hráč a nakonec se mezi sebou utká poslední dvojice.

Dva nejlepší hráči budou postupně získávat body, některé získají v rámci náročných a napínavých duelů, ve kterých se utkají, ale důležité body dostanou také od poroty. Tu tvoří vyřazení hráči a zbylá dvojice soutěžících je musí přesvědčit, že právě oni jsou těmi nejlepšími a zaslouží si jejich hlas.

Na finále Survivor 2024 si diváci Voyo počkají

Nakonec po sečtení bodů ze soutěží a od poroty bude znám vítěz Survivor 2024, který vyhraje kromě titulu i krásných 2,5 milionu korun. Nutno dodat, že je to slabý odvar proti americké verzi Survivoru, kde se bojuje o milion dolarů, to je v přepočtu asi 23 milionů korun.

Na finále si ale diváci platformy Voyo počkají. Dosud viděli všechny díly o týden dříve, než je vysílala televize Nova. Aby ale diváci televize nepřišli o napětí a překvapení, finále bude vysíláno společně na Voyo i na Nově.

Zatímco poslední 31. díl bude vysílán na Voyo toto úterý 11. června, na vítěze si diváci Voyo počkají až o týden později, finále budou Voyo i TV Nova vysílat v úterý 18. června 2024 večer.

Zároveň bude finále, které je samozřejmě předtočené, protože všichni hráči už jsou v České republice, promítáno v klubu Duplex na Václavském náměstí v Praze. Do Duplexu zamíří jak sami hráči, tak i další celebrity a influenceři.

V klubu se bude oslavovat vítěz i završení letošní sezóny. Dostat se tam mohla i veřejnost, ale bylo třeba si předem zamluvit vstupenky. V tuto chvíli už jsou vstupenky beznadějně vyprodané.

Tohle je vítěz Survivor 2024! Mikýř v drsné show převálcoval Nikolu i Martina Careva
Survivor 2024: Tohle je finálová trojice! V posledním díle před finále tekla krev i slzy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *