Vítězem Survivor 2024 je Mikýř. Zdroj: Voyo

Tohle je vítěz Survivor 2024! Mikýř v drsné show převálcoval Nikolu i Martina Careva

Reality show Survivor 2024 zná své vítěze. Po mnoha desítkách dnů hladovění, psychických i fyzických soubojů vyhrál člověk, do kterého by to na začátku nikdo neřekl. Vítězem Survivor 2024 je Martin Mikiska Mikýř.

Do finálové trojice Survivor 2024 postoupili influencer Martin Carev, programátorka Nikola Kabárová a influencer Martin Mikyska (Mikýř). Původně by přitom zrovna na tuto finálovou trojici nikdo netipoval. Mikýř na začátku přijel na ostrov dělat legraci, Martin i Nikola patřili mezi spíše nevýrazné hráče.

Nakonec to byli právě oni, kdo postoupil do finále. Možná právě tohle je ta správná taktika v Survivor Česko a Slovensko?

Survivor 2024: Finálová dvojice Mikýř a Nikola

Každopadáně napínavé finále začalo soubojem, který vyhrál Mikýř. Následně musela Nikola a Martin Carev přesvědčit Mikýře, koho z nich si má vzít do úplného finále. Mikýř, jak už dříve avizoval, zvolil Nikolu.

„Udělá ji to šťastnou a finále dvou youtuberů by bylo zvrhlé,“ řekl s nadsázkou Mikýř a sám Martin Carev mu právě takový postup ve svém proslovu navrhl.

Následovaly dva náročné souboje. Z nich Nikola a Mikýř vyšli nerozhodně, každý vyhrál jeden souboj. Před porotu tak šli ve stavu 1:1. Rozhodující úlohu tedy měla porota složená z vyřazených hráčů. Ve svých proslovech oba hráči je museli přesvědčit porotce, proč právě oni se mají stát vítězi Survivor Česko a Slovensko 2024.

Vítěz Survivor 2024: Mikýř

Moderátor Ondřej Novotný proslovy Mikýře i Nikoly ocenil, byť se zdály poněkud dlouhé a nezáživné. Následně měl každý z porotců příležitost oběma hráčům položit dotazy. Mikýř například v jedné z odpovědí přiznal, že i když na začátku bral Survivor s nadsázkou a ironicky, hra jej přece jen trochu změnila a ve své práci youtubera prý bude napříště k cizím lidem méně přezíravý.

Zároveň Mikýř musel čelit otázkám finalisty Martina Careva, zda si skutečně myslí, že má být vítězem, když podle Martina neprokázal žádnou skvělou sociální hru. “Na začátku tady byl pořadník na vypadnutí a pak jsi vyhrával individuální imunity,” vyčetl Mikýřovi Martin Carev.

A výsledek? I přes kritiku porotců to byl nakonec právě Martin Mikyska alias Mikýř, kdo dostal nejvíce hlasů a stává se tak držitelem titulu Survivor 2024. Zároveň vyhrál 2,5 milionu korun.

“Musím říci, že to byla nejdrsnější a nejzajímavější řada Survivor,” řekl moderátor Ondřej Novotný. Připomněl, že už teď se mohou hlásit zájemci do další v pořadí čtvrté řady, která se nejspíše bude natáčet příští rok. Zkusíte to?

Survivor 2024: Tohle je finálová trojice! V posledním díle před finále tekla krev i slzy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *