Tadeáš Veselý byl napaden divákem Clash of the stars. Zdroj: clashofthestars.tv/

Skandál na Clash of the stars! Tadeáš Veselý byl brutálně napaden divákem!

Šok na Clash of the stars 7! Influencer Tadeáš Veselý alias Gangstaboy byl napaden při příchodu do klece divákem. Dal mu ránu zezadu, Veselý zůstal ležet na zemi.

O pořádný skandál se postaral jeden z diváků tolik sledované akce soubojů internetových influencerů Clash of the stars 7, která se konala v pátek večer v holešovické sportovní hale.

Nečekaná událost se stala před sledovaným zápasem mezi kontroverzním influencerem s přezdívkou Gangstaboy Tadeášem Veselým a Miroslavem Lonerem alias Faynem.

VIDEO: Napadený Gangstaboy Tadeáš Veselý v Clashi: Bylo to jen sehrané divadlo?

Gangstaboy Tadeáš Veselý byl během příchodu do „ringu“ zezadu drsně napaden jedním z fanoušků. Dostal takovou ránu, že zůstal nehybně ležet na zemi.

Jeho přítelkyně začala lítat kolem a volala o pomoc. Na místo se rychle seběhli zdravotníci a ochranka. Veselého po dlouhé době odnesli do sanitky.

Útočníka ihned zpacifikovala ochranka, ale podobný útok v takové rychlosti nikdo nečekal, těžko se mu dalo zabránit.

Tadeáše Veselého odnesli na nosítkách

„Agresora jsme odchytili, je v rukou kriminální policie,“ řekl moderátor Clash of the stars Tomas Linh Le Sy.

„Nemám slov, jsem naštvanej, nevím, co to udělalo za idiota. Tadeáše odnesli na nosítkách, měl podle trenéra zástavu srdce. Na nosítkách ho ale měli odnést po zápasu se mnou,“ řekl naštvaný influencer Miroslav Loner alias Fayne.

Zdroj: clashofthestars.tv/

Clash of the stars vyhrál Jaromír Soukup. Psychopata Bejra odvedla ochranka!

„Je to škoda pro všechny, co se těšili na zápas,“ řekl Fayne. Ten věří, že si zápas s Veselým dají na 8. turnaji Clash of the stars.

Ganstaboy je kontroverzní influencer

Divákem napadený Tadeáš Veselý je kontroverzní influencer, který mnoha lidem leží v žaludku. Například svému soupeři před pár dny vystříkal pepřový sprej do obličeje, nebo si nechal potetovat tělo podobiznami nechvalně známých vrahů!

Vlnu kritiky na sebe Gangstaboy Veselý strhl i kvuli živému vysílání z lůžka jednotky intenzivní péče v nemocnici, kde nevybíravě nadával lékařům a zdravotním sestrám, které o něho pečovali. Zkrátka naštval už dost lidí…

Hlavní zápas se ovšem odehrál mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem. Vyřízený byl doslova za pár vteřin. Podrobnosti tady!

Překvapení v Clash of the stars: Žralok Hübler s rozbitým nosem vydržel do konce

3 názory na “Skandál na Clash of the stars! Tadeáš Veselý byl brutálně napaden divákem!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru