Patrik Hübler Žralok versus Václav Mikulášek Baba Jaga. Foto: Nextfoto

Překvapení v Clash of the stars: Žralok Hübler s rozbitým nosem vydržel do konce

Kromě souboje Jaromíra Soukupa a napadení Tadeáše Veselého, přinesla sobotní akce Clash of the stars i další překvapení v podobě Patrika Hüblera alias Žraloka.

Velké překvapení přinesl v Clash of the stars 7 souboj zkušeného bojovníka a nezkušeného influencera. Vůbec poprvé v této soutěži se totiž představil influencer Patrik Hübler přezdívaný „Žralok“, který bojoval se zkušeným a bývalým bojovníkem Otkagonu Václavem Mikuláškem alias „Babou Jagou“.

Žralok nečekaně dlouho vzdoroval a vydržel tři kola, přestože dostával jednu ránu za druhou a hned v prvním kole dostal ránu do nosu, který měl nejspíš přeražený. To by odrovnalo nejednoho zkušeného zápasníka. Hübler alias Žralok ale s krvavým obličejem dokázal ustát až do konce zápasu. Dokonce i sám rozdával rány, Mikulášek skončil s krvavým okem.

Mikulášek: Nechtěl jsem Žraloka vypnout v prvním kole

Po ukončení zápasu zůstal zbitý influencer Hübler ležet v ringu dlouhé minuty. Rozmlácený nos mu musel ošetřit lékař, tým následně se dlouhé minuty ovíval ručníkem, aby se mohl postavit na nohy. „Jsem ze svého výkonu zklamaný, vždycky to může být lepší. Václav ukázal sportovního ducha, a to na něm cením. Děkuji za příležitost,“ dodal Žralok.

Mikulášek přiznal, že se rozhodl nezničit Žraloka hned v prvním kole. „Neměl jsem v plánu tlačit na to, že ho vypnu hned, když jdu do souboje s amatérem. Jen by mě za to diváci zhejtili. Na začátku jsem mu rozbil nos a překvapilo mě, jak dlouho s tím vydržel vzdorovat,“ řekl Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Skandál na Clash of the stars! Tadeáš Veselý byl brutálně napaden divákem!

Se Žralokem chce bojovat Datel Valášek

Po zápasu přišel do klece kontroverzní influencer Marek Datel Valášek, který dal Žralokovi výzvu na příští zápas. Žralok s výzvou souhlasil, tak se oba možná utkají v Clash of the stars 8 v Ostravě.

Když ale Datel vešel do ringu, sklidil od publika bučení a Žralok musel naštvané diváky uklidňovat. Zdá se, že mezi fanoušky příliš populární není.

Clash of the stars vyhrál Jaromír Soukup. Psychopata Bejra odvedla ochranka!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru