Tadeáš Veselý Gangstaboy byl napaden na Clash of the stars.

VIDEO: Napadený Gangstaboy Tadeáš Veselý v Clashi: Bylo to jen sehrané divadlo?

Někteří diváci Clash of the stars 7 mají jasno! Zápasník Tadeáš Veselý alias Gangstaboy podle nich napadení zinscenoval, aby nemusel do ringu a zvýšil si popularitu. Je to možné?

Na první pohled to vypadalo velmi vážně. Rychlý a drsný útok od diváka, který přiběhl nečekaně zezadu a následně na zemi bez hnutí ležící influencer Tadeáš Veselý alias Gangstaboy. Při bližším prozkoumání videa z televize Clash of the stars se ale fanouškům zdá, že celá věc také mohla být sehraná.

Na to sice musí odpovědět vyšetřování kriminální policie, která si případ převzala, ale diváci mají jasno – podle nich byl útok předem připravený. Při podrobnějším pohledu na video přenos totiž k Tadeáši Veselému přiskočil zezadu mladík v černé mikině, chytil jej do kravaty a shodil na zem. Následně do něj ještě jiný člověk strčil.

Nestalo se ale nic takového, že by dostal velké rány třeba do hlavy, nebo že jej útočníci něčím praštili. Je tedy zvláštní, že zůstal ležet na zemi nehnutě a musel být odnesen na nosítkách do sanitky.

Gangstaboy Tadeáš Veselý zůstal ležet na zemi

Je ale samozřejmě možné, že ho útočník neopatrným hmatem na krční páteři omráčil, mohl se také při pádu praštit do hlavy. Objevovaly se informace, že Veselý měl zástavu srdce. Svou roli mohlo sehrát i leknutí. Spekulacím však nahrává, že nejprve se na zemi držel za obličej a až pak zůstal ležet nehybně na zádech.

Otázkou je, zda šlo o předem domluvený útok, nebo o skutečné napadení neznámým útočníkem. Sám Tadeáš Veselý alias Gangstaboy může mít kvůli svým kontroverzním videím a chování řadu nepřátel. Protivníka nedávno například napadl pepřovým sprejem, na ruce si vytetoval podobizny vrahů a v živém přenosu například kritizoval lékaře a zdravotní sestry v nemocnici, kde ležel.

Názory fanoušků Clash of the stars se liší

„Jasně, že to byla komedie. Otázka je proč? Chce na tom udělat čísla sledovanosti? Hrát si na chudáka? Chce ať ho lidi litují? Chtěl se vyhnout zápasu?“ ptá se Martin Koval, jeden z fanoušků na Instagramu.

Má však i zastánce: „Vy jste lidi hrozně chytrý… Komentáře typu, jak to bylo nahrané, bych si asi nechala od cesty. Chci upozornit, že stres, nervozita a adrenalin udělají s tělem hodně a je proto dost možné, že opravdu na zástavu srdce, bezvědomí došlo… Ukazoval na rty, nohy mel u sebe a byl jak z kamene,“ komentuje událost na Instagramu Kristýna Vinterová.

Skandál na Clash of the stars! Tadeáš Veselý byl brutálně napaden divákem!