Agresivního psychopata Aleše Bejra vyvedla z ringu ochranka. Zdroj: Clash of the stars TV

Clash of the stars vyhrál Jaromír Soukup. Psychopata Bejra odvedla ochranka!

Spolumajitel TV Barrandov Jaromír Soukup vyhrál zápas v boxu Clash of the stars nad „psychopatem“ Alešem Bejrem. Ten se začal rvát a byl diskvalifikován.

Zřejmě nejsledovanější zápas v rámci turnaje influencerů Clash of the stars 7 se odehrál dnes v noci ve zcela vyprodané Holešovické sportovní aréně v Praze. Postavili se proti sobě mediální magnát a spolumajitel TV Barrandov Jaromír Soukup a influencer, který točí videa o bezdomovcích, Aleš Bejr s přezdívkou psychopat.

A tak, jak rychle zápas začal, tak také skončil. Aleš Bejr dostál své pověsti psychopata a místo boxu, dal Jaromíru Sokupovi na začátku ránu hlavou a následně se s ním začal rvát. Rozhodčí se to několikrát pokusil napravit, ale Bejr jednal jako smyslů zbavený naprosto v rozporu s pravidly boxu.

Bejra z ringu vyvedla ochranka

Rozhodčí tak po chvíli zápas zcela ukončil. Bejr se ale chtěl rvát dál, to už ruply nervy i Jaromíru Soukupovi, který mu to chtěl vrátit. Do ringu tak musela vtrhnout ochranka, která šíleného Bejra odvedla.

Vítězný pohár po diskvalifikaci Bejra tedy zvedl nad hlavu Jaromír Soukup. „Bylo to špatný, bylo to nečistý, Bejr chytil každou přední ruku, a když mu to nešlo, tak se začal rvát. Nebyl to box, nevím proč to dělal,“ okomentoval souboj v boxu Jaromír Soukup.

Před zápasem Jaromír Soukup účasti poněkud litoval. „Do čeho jsem se to dal, je to bláznovství,“ prohlásil Soukup. „Chtěl jsem se dát fyzicky dohromady a užít si zápas. Psychopata Bejra jsem si nevybíral, nevěděl jsem, kdo bude soupeř. Nadšenej z toho nejsem,“ řekl před zápasem Jaromír Soukup.

Jaromír Soukup pochyboval, že Bejr dodrží pravidla

Ten měl už před zápasem pochybnosti, zda Bejr pochopil, že se jedná o zápas v boxu podle pravidel. Už při vážení totiž předvedl agresivní chování, kdy poškodil bránu a Soukup se raději stáhl do bezpečí.

Soukup si chtěl podle svých slov dát přípravou na zápas dohromady fyzičku. O tu přišel v loňském náročném roce, kdy prožil mediálně sledovaný rozchod s Agátou Hanychovou, matkou jejich společné dcery Rozárky. Navíc musel překonat problémy ve své zadlužené televizi.

„Trénoval jsem každý den, ale bylo to těžké, protože celý den pracuji, takže tréninky byly večer a pak brzy ráno,“ řekl Soukup, který navíc loni prodělal operaci hlavy. Tu musel podstoupit zřejmě kvůli své dřívější boxérské kariéře.

Aleš Bejr o sobě tvrdí, že je klidný a vyrovnaný člověk. „Nevím, kde se vzala přezdívka psychopat. K tomu, co se stalo při vážení, mohu říci, že o panu Soukupovi se říká, že je povýšenecký a arogantní na své lidi. Neplatil svým lidem, mám i několik známých, kterým neplatil, tak to ve mně všechno bouchlo a nevydržel jsem,“ řekl Bejr před zápasem.

„Bojovat budu podle pravidel, ale myslím si, že Jaromír Soukup pojede do nemocnice,“ řekl Bejr před zápasem. Tak toto předsevzetí mu tedy vůbec nevyšlo.

Co dalšího se odehrálo v Clash of the stars 7?

První zápas začal skandálem. „Lady Dee“ totiž musela dostat novou soupeřku Elišku Kovaříkovou, protože původní aktérka zápasu Nikola Lauberová nenastoupila. Před tím totiž svou soupeřku polila exkrementy.

Překvapením byl zápas mezi tiktokerem Danem Bayerem a infuencerem Alexem Zachem, kdy oba předvedli skvělé sportovní výkony. Ve druhém kole nakonec zvítězil Alex Zach.

Ve vůbec prvním zápase sumo se proti sobě postavili těžkotonážní Bertík a Gappu. Ačkoli byl právě Gappa velkým favoritem, na celé čáře jej v souboji na pět bodů porazil Bertík. „Chtěl jsem jet pomalu a soupeře unavit, ale viděl jsem, že není úplně v pořádku, tak jsem do toho šel naplno a nedostal šanci,“ okomentoval své vítězství Bertík.

Skandál na Clash of the stars! Tadeáš Veselý byl brutálně napaden divákem!

Zajímavý byl též zápas mezi Denisou Ryndovou a Inked Dory, který vyhrála Denisa Ryndová, přítelkyně promotéra Tomáše Le Syho.

V dalším souboji se objevil vůbec poprvé v této soutěži influencer Patrik Hübler „Žralok“, který bojoval se zkušeným a bývalým bojovníkem Otkagonu Václavem Mikuláškem „Babou Jagou“. Žralok nečekaně dlouho vzdoroval a vydržel tři kola, kdy dostával jednu ránu za druhou. S krvavým obličejem dokázal ustát až do konce zápasu.

Napjatá atmosféra pokračovala hned potom. Další zápas totiž musel být zrušen kvůli tomu, že Tadeáš Veselý s přezdívkou Gangstaboy byl při příchodu do klece napaden jedním z diváků. Po zástavě srdce jej zdravotníci odnesli na nosítkách. Útočníka má kriminální policie.

Ještě před hlavním zápasem mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem se uskutečnil zápas influencerek, který nekompromisně vyhrála Mína.

Příští 8. Clash of the stars se uskuteční v Ostravě, vstupenky už jsou v prodeji.

Překvapení v Clash of the stars: Žralok Hübler s rozbitým nosem vydržel do konce

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru