Porotce Peče celá země Josef Maršálek. Foto: ČT/Eva Maříková

Raději mlčte! Josef Maršálek zuří po finále Peče celá země! Co se stalo?

Kromě radosti i pořádný vztek prožívá porotce nejsledovanější soutěže Peče celá země Josef Maršálek. Některým Čechům vzkazuje, ať příště raději mlčí!

Hvězdný porotce Josef Maršálek má radost, že dotáhl do zdárného finále další řadu veleúspěšné pekařské soutěže Peče celá země, kterou si každý večer pouštělo více než milion televizních diváků. V sobotu večer soutěž vyhrál mladičký student medicíny Vojtěch Vrtiška. Porazil tak oba finálové soupeře – Terezu Olbrichovou a Romana Klumpra.

„Milý Vojto, prosím, zůstaňte pořád takovým, jaký jste. Vlídný, pokorný, pracovitý a inspirující. Pro mě je neobyčejnou radostí sledovat, jak jste pracoval s naší zpětnou vazbou,“ pogratuloval vítězi porotce Maršálek.

Slova díků měl i pro celý realizační tým soutěže Peče celá země 2024. „Děkuju všem, kdo se na této, za mě velmi unikátní třetí řadě, podíleli. Vytvořili jste nádherné dílo s obrovským přesahem do společnosti. Spojujeme. Nerozdělujeme,“ doplnil porotce.

Drsná kritika od divačky Peče celá země

Tím však dobrá nálada Josefa Maršálka skončila. Opět mu totiž od diváků dorazila poměrně drsná kritika. „Opravdu mám dojem, že v soutěži Peče celá země dopřáváte výhodu jednomu ze soutěžících,“ napsala Maršálkovi anonymně žena, která se podepsala jako věrná fanynka Vojty. Naznačila, že straní Romanovi!

Nevím, jestli si to uvědomujete, ale Roman o vás nestojí, tak se, prosím, přestaňte snažit, aby vás měl nějak zvláště rád,“ přidala ještě v kritice divačka.

Zaútočila tak nejen na nestrannost Josefa Maršálka, ale také naznačila, že porotce, o kterém se veřejně ví, že je na muže, má k Romanovi nějakou větší náklonnost. To je však nesmysl, protože Maršálek má doma atraktivního partnera a určitě nemá důvod se snažit o ženatého Romana.

Celou kritickou zprávu od této divačky zveřejnil Maršálek na svém Instagramu a připsal k tomu ráznou reakci. „Naštěstí je to jen dojem,“ uvedl ironicky a dodal: „Národ promluvil, opět!“

Sekne vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška s medicínou? Maminka o něj má strach!

Raději mlčte, vzkázal Josef Maršálek

Tím však jeho rozčílení neskončilo a kritiku naštvaně okomentoval ještě o několik hodin později. „Malý vzkaz pro některé spoluobčany bez slušného vychování: Mlčeti zlato! Třeba to Vojtovo,“ uzemnil část národa, který si dovolil vyslovit kritiku, nebo svůj názor na jeho porotcování.

Kdo je nakonec v právu, si jistě udělá každý čtenář sám. Důležité je, že soutěž Peče celá země se opět vyvedla ke spokojenosti diváků, pořad si jich pustilo každý týden více než milion!

Legendární pořad Ano, šéfe! se vrací. Zdeněk Pohlreich se opět pustí do restaurací!

Letošní řada pořadu Peče celá země ale finálovým dílem nekončí. Ve spojení s nadací Pomozte dětem je připravený ještě velikonoční charitativní díl, který ČT1 odvysílá v pondělí 1. dubna 2024 od 20:10 hodin.

V ikonickém stanu se k troubám postaví zpěvačka a herečka Barbora Poláková, herec Martin Písařík, herečka Jitka Čvančarová, hudebník Rudy Linka, moderátorka Martina Hynková-Vrbová a také tradiční moderátorské duo samotné soutěže Tereza Bebarová a Václav Kopta.

Sekne vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška s medicínou? Maminka o něj má strach!