Zdeněk Pohlreich v pořadu Ano, šéfe! Zdroj: Prima plus

Legendární pořad Ano, šéfe! se vrací. Zdeněk Pohlreich se opět pustí do restaurací!

Pohled do zákulisí restaurací, nekompromisní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a jeho legendární hlášky. To je pořad Ano, šéfe!, který se vrzy vrátí na televizi Prima. Casting začal!

Tolik si to diváci přáli, že se jim to vyplní. Po mnoha letech se na obrazovky televize Prima vrátí premiérové díly pořadu Ano, šéfe! Obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich totiž po letech kývl na nabídku a natočí novou řadu oblíbeného pořadu.

V těchto dnech se mohou hlásit restauratéři, kteří mají zájem, aby za nimi nekompromisní šéfkuchař přijel a obrátil jim podnikání a někdy i celý život vzhůru nohama. Pohlreich je totiž mistr v odhalování zákulisí restaurací, má čich na levoty a nesnáší lenost a nepořádek.

Zdeněk Pohlreich a jeho legendární hlášky

Obvykle tak v podniku zkritizuje skoro všechno a pak rozebere zaměstnance i jejich majitele a jejich životy. Kromě často neuvěřitelného pohledu do kuchyní se tak diváci dozvídají i neobvyklé životní příběhy.

Nechybí samozřejmě ani drsný Pohlreichův humor, ironie a legendární hlášky: „Smrdí to jak kapr vyloučenej ze sestavy!“ „Nehrab se v tom jak student v pochvě a hoď to tam všechno. To asi vystřihnem, ne?“ „Tady je vzduch jak v pánským poklopci.“ „To zelí je tak kyselý, až se mi z toho rolujou ponožky.“ „Všechno vždycky fungovalo, než tam vlezlo to plešatý hovado.“ „Na place každej kouří jak sádrovej ježek!“

I proto se z Ano, šéfe! stal jeden z nejsledovanějších pořadů v Česku vůbec. Dodnes se vysílá na obrazovkách prakticky každý den, jde ale o roky předtočené díly, které už diváci viděli několikrát. Teď se konečně dočkají novinek. Pokud se začne natáčet letos, nové díly by se mohly na TV Prima objevit v roce 2025.

Casting restaurací do Ano, šéfe!

Televize Prima už rozjela casting na restaurace, které se mohou prostřednictvím formuláře do pořadu hlásit. Vybrané podniky pak přepadne televizní tým v čele s Pohlreichem.

„Máte ve svém okolí hospodu nebo restauraci, o které si myslíte, že se kuchyně, jídelní lístek či obsluha může zlepšit? Jste majitelem restaurace, která prodělává, a chcete začít konečně prosperovat? Neváhejte! Hlaste se prostřednictvím formuláře a pomozte pozvednout českou gastronomii,“ vyzývá televize Prima.

Česko na grilu startuje už za pár dnů

Čekání na Zdeňka Pohlreicha si diváci mohou zkrátit pořadem Česko na grilu, kde bude Pohlreich jedním porotců. Půjde o soutěž typu Master Chef, kde budou dvojice bojovat o vítězství v kuchařských soubojích. Jídlo ale budou připravovat na grilu. Pořad začíná 23. března na obrazovkách TV Prima, v aplikaci Prima+ je první díl už nyní.

Česko na grilu: Postrach špatných restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky!

Přejít nahoru