Vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška. Zdroj. ČT

Sekne vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška s medicínou? Maminka o něj má strach!

Jaké budou další kroky vítěze tolik sledovaného pořadu Peče celá země. Sekne Vojtěch Vrtiška se studiem medicíny a proč o něho měla maminka velký strach?

V každém případě je Vojtěch Vrtiška překvapením letošní řady soutěže Peče celá země. Nestává se, aby klání o cukrařině a pečení vyhrál muž, natož takový mladík. Předchozí řady vždy vyhrávaly ženy, letos zabodoval právě 21letý Vojta.

Pečení je časově velmi náročný koníček, příprava surovin, samotných těst, kynutí, úprava, dlouhé pečení, pak zdobení. Navíc je třeba stále trénovat. Vojtovi se to daří, přestože je studentem medicíny, což je extrémně náročný obor, náročný především na čas. Studenti tráví hodiny a hodiny nad knihami, v přednáškových sálech a také na praxi.

Vzdá se teď Vojtěch Vrtiška studia na Univerzitě Karlově a vymění těžké avšak prestižní povolání za více pohodovější cukrařinu? Půjde po stopách hvězdného Josefa Maršálka, pro kterého byl právě Vojta favoritem soutěže?

Vojtěch Vrtiška: Doktořina? Uvidím, co si mě najde

Sám podle svých slov zatím ani neplánuje vydat kuchařku na rozdíl od vítězů předchozích řad. „Zatím bych rád nechal volný průběh jak medicíně, tak cukrařině. Co si mě má najít, to si mě najde,“ říká Vojta.

Dodal ale, že soutěž ovlivnila jeho studijní výsledky. „Natáčelo se ve zkouškovém období od pondělí do čtvrtka, v pátek a sobotu jsem doháněl školu a neděli prospal,“ prozradil o natáčení Vojta.

Maminka se o Vojtu bála

Nadšení z účasti na natáčení nebyla příliš nadšená Vojtova maminka. Měla totiž o syna strach. „Bála se o mě, ale teď vidí, že jsem tady štastnej,“ řekl Vojta. „Říkala jsem si, že to bude stres a velký nápor pro celou rodinu a to se mi také potvrdilo,“ říká Vojtova maminka.

Vojta je zkrátka dítě štěstěny, studuje prestižní školu, vyhrál celým národem sledovanou soutěž Peče celá země, získal finanční odměnu a navíc má milovanou rodinu.

Jen mu ale chybí partnerka. Jak prozradil ve valentýnském dílu, žádnou partnerku, anebo partnera nemá. Teď ale zná sympatického kluka celá republika a tak na sebe i láska jistě dlouho nenechá čekat.

Raději mlčte! Josef Maršálek zuří po finále Peče celá země! Co se stalo?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru