Patricie Pagáčová, jejich dcera Bianka a manžel Tibor. Foto: IG

Patricie Pagáčová v slzách! Po pěti letech rozchod s manželem, odstěhoval se!

Herečka Patricie Pagáčová, která aktuálně září v seriálu Jedna rodina, nebo reality show Česko na grilu, v soukromý prožívá těžké okamžiky. Po pěti letech jí opustil manžel Tibor, s nímž mají malou dceru Bibianu.

Zatímco Pagáčová září na obrazovkách ať už v seriálu Jedna rodina na Nově, nebo v kuchařské show TV Prima Česko na grilu, v soukromí prožívá krušné chvíle. Že něco nemusí být v pořádku, naznačovala uplakaná fotografie, kterou herečka zveřejnila před několika týdny a u které vysvětlovala, že každý má občas špatný den a že na Instagramu lidé ukazují jen to pěkné a radostné, což je velký tlak na psychiku.

Patricie Pagáčová: Rozvod!

V poslední době se navíc na fotkách ukazovala sama, nebo s dcerou, případně na výletech s kamarádkami. Teď už je jasné, co za tím je. Podle serveru Super.cz manželství 35leté Patricie Pagáčové procházelo už několik měsíců krizí. Dvojici se ale vztah nepodařilo zachránit.

„Můžu potvrdit, že jsme od sebe. Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají. Teď je naše priorita naše dcera a být dobrými rodiči,“ potvrdila pro Super.cz informace o konci manželství Patricie Pagáčová.

Patricie Pagáčová byla za svobodna Solaříková

Patricie a Tibor už nežijí ve společné domácnosti a režisér se odstěhoval. Manželství herečky a režiséra a dramaturga vydrželo necelých pět let, prozatím ale oficiální žádost o rozvod nepodali.

Patricie si po sňatku vzala Tiborovo příjmení, dnes už si mnozí zvykli na jméno Pagáčová, do té doby ale diváci herečku znali hlavně díky začátkům v tehdy velmi sledovaném seriálu Ulice jako Patricii Solaříkovou. Nechá si příjmení po manželovi, nebo se po rozvodu vrátí ke svému rodnému?

Tak mám břicho, no! Patricie Pagáčová rozčílená kvůli drzé fanynce

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *