Patricie Pagáčová zveřejnila nelichotivý záběr za auta. Zdroj: IG

Tak mám břicho, no! Patricie Pagáčová rozčílená kvůli drzé fanynce

„Mám prostě břicho,“ reagovala oblíbená herečka Patricie Pagáčová na drzý dotaz sledující fanynky, jestli není těhotná.

Herečka Patricie Pagáčová, kterou si televizní diváci zamilovali ze seriálu TV Nova Ulice, nebo také Ordinace v Růžové zahradě a z celé plejády dalších filmů a seriálů, vystavila na svůj Instagram poněkud nelichotivý záběr.

Na videu sedí v autě a pozpěvuje si u toho. Jenže si zrovna oblékla tlustý svetr, který je v sedě poněkud neforemný, k tomu vysoké jeansy, jež spolu s bezpečnostními pásy vytvořily na břiše Patricie „faldíky“. Jedna z fanynek to okomentovala poněkud drze a bez jakéhokoli úvodu či pozdravu vypálila otázku: „Nejste těhotná?“.

Taková otázka je přitom u každé ženy tabu, pokud to sama neřekne! „Tohle mě nepřestane fascinovat,“ okomentovala otázku své sledující Patricie Pagáčová. „Co třeba takhle: Dobrý den, nezlobte se, že se tak de***ně ptám, ale moje zvědavost mi nedá, nejste náhodou těhotná? I když lepší je podle mě neptat se vůbec,“ poučila svou fanynku o slušnější konverzaci Pagáčová.

A jaká je tedy odpověď? „Ne nejsem těhotná, mám jeany s vysokým pasem, svetr, sedím v autě a taky mám prostě břicho, no!“ odpověděla s nadhledem sobě vlastním známá herečka.

34letá herečka Patricie Pagáčová je už maminkou dvouleté dcery Bibiany a podle svých slov pro ní teď není druhé dítě aktuální téma. Zároveň herečka několikrát přiznala, že pro svoji skvělou postavu, kterou nedávno vystavila u moře musí dřít. Zkrátka s váhou bojuje celý život tak, aby byla hlavně ona sama spokojená.