Nová řada seriálu Jedna rodina. Foto: Nova

3. řada seriálu Jedna rodina rozděluje diváky! Kdy budou další díly na Voyo?

Poněkud rozporuplně přijali diváci nové díly třetí řady seriálu Jedna rodina. Chtějí také, aby nové díly přibývaly na Voyo rychleji.

Seriál Jedna rodina se vrátil třetí řadou po vánoční pauze. A protože se mu u diváků opravdu daří a dělá dobrá čísla sledovanosti, rozhodla se jej televize Nova zařadit hned dvakrát týdně.

Jenže další porce dílů a příběhů si žádá oživení a větší počet postav, aby bylo z čeho tvořit scénář. A tak do seriálu nastoupili noví herce v čele s oblíbeným Petrem Čtvrtníčkem nebo Patricií Pagáčovou. Televize naštěstí vsadila i na méně okoukané tváře, divačky tak potěší fešný Václav Matějovský známý z reality show Survivor nebo syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil, který je teď samý sval.

Divačky tak rozhodně mají na co koukat. A také se nemohou dočkat dalších dílů. Nové díly seriálu Jedna rodina jsou od nového roku na TV Nova plánovány na dvakrát týdně na úterý a čtvrtek, na Voyo ale obvykle bývají s předstihem a tak se už v úterý v podvečer rojí dotazy, kde je druhý díl třetí řady?

Kdy budou nové díly Jedna rodina na Voyo?

„Takový dotaz, proč nenaskočil na Voyo 2. díl Jedna rodina. Proč v úterý nenaskočil 2. díl na čtvrtek? Když byl 1. díl přidán už v pondělí?“ ptá se například divačka Michaela Zlesáková na Facebooku.

Nakonec se však divačky dočkaly, na Voyo se další díl seriálu objevil ve středu kolem 20. hodiny. Z toho tedy vyplývá, že nové díly seriálu Jedna rodina budou vždy v pondělí a ve středu kolem 20. hodiny na Voyo a v úterý a ve čtvrtek ve 20.20 na TV Nova.

„To je blbý, protože ve středu přibývají také nové díly Výměny manželek,“ zlobí se další z divaček.

A jak diváci přijali první díl třetí řady seriálu Jedna rodina? Rozporuplně. Jedni vítají nové postavy, druzí namítají, že už je seriál překombinovaný a ztrácí své původní kouzlo. Jenže nějak se děj musí rozvíjet. Možná je však v tomto případu trochu přitažený za vlasy.

Významná dějová linka zdravotní sestry Kláry Tejkalové a doktora Petra, který se do ní zamiloval, totiž přesouvá z domova seniorů do reprodukční kliniky, kde se snaží o umělé oplodňování. Primářem je tam právě Petr Čtvrtníček.

Tam není nouze o humorné až trochu lacině vyznívající situace. Třeba, když na kliniku přijíždí za přísných bezpečnostních opatření herec Petr Rychlý darovat sperma. Jenže se ukáže, že z jeho strany nešlo o snahu o miminko, ale jen o trapnou sázku s kamarádem. Celá věc se navíc dostane do bulváru a přemění se ve spor s klinikou a bulvárem.

Jedna rodina nabídne dramatické situace

Kromě toho na této klinice pracuje Petrův bratr v podání Vincenta Navrátila, který předvádí buranské a namachrované chování. Klára zjistí, že na stejné klinice pracuje také bývalá Petrova partnerka a tak začne žárlit.

Nové dění se v seriálu bude odehrávat také v loděnici, kde první díl třetí řady seriálu Jedna rodina začíná. Loděnici provozuje Vagy v podání Mirka Vladyky, který sekl s výškovými pracemi. Právě v loděnici měli oslavu doktoři z reprodukční kliniky a tak se hned na začátku všechny postavy propojily.

V prvním díle nebyla ani nouze o akci, když si jedna z doktorek Patricie Pagáčová účastnící se oslavy v loděnici všimla topícího se dítěte, neváhala, skočila pro něj do vody a poskytovala mu první pomoc. Na pomoc s oživováním přispěchal i bývalý reprezentant ve veslování Vilém (Vašek Matějovský), který se následně do doktorky zakouká a snaží se jí uhánět.

Zkrátka o nový děj nebude v seriálu Jedna rodina nouze. Otázkou je, zda to bude k lepšímu nebo horšímu, to ukážou až příští díly.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru