Ornella Koktová v reality show Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Ornella Koktová už vypadla ze Survivor 2024! „Čekám, až zavolá,“ prozradil manžel

Ornella Koktová už je z reality show Survivor 2024 venku! Její manžel Josef Kokta prozradil, že trpěla hlady a soutěž nedala. „Čekám, až mi zavolá,“ řekl.

Influencerka Ornella Koktová se v reality show Survivor 2024 příliš neohřála. Mnozí fanoušci se však shodují, že velmi pozitivně překvapila už tím, že nevypadla hned jako první. Ve druhém díle ji na první kmenové radě stačila předběhnout zpěvačka a infleuncerka Adéla Krejdlová.

Ta lezla spoluhráčům na nervy a tak na ní připravili past. Krejdlovou mistrovským tahem vyřadil Martin Mikyska alias Mikýř, který sice vyhrál osobní imunitu, ale na kmenové radě ji předal svému spojenci Sebastiánovi. Ten naprosto překvapivě nakonec do duelu poslal s Krejdlovou právě Mikýře, který Adélu porazil v souboji o to, kdo rychleji sestaví skládačku.

Ornella Koktová ze Survivor 2024 nevypadla jako první

Krejdlová tak s pláčem musela opustit hru Survivor 2024, moderátor Ondřej Novotný symbolicky uhasil její pochodeň. K překvapení všech tak Ornella Koktová ze Survivor Česko a Slovensko nevypadla jako první.

Drama v Survivor 2024: okamžitá evakuace všech hráčů z ostrova kvůli hurikánu!

Nalijme si čistého vína, ačkoli si Ornella Koktová snaží udržovat postavu a na Instagram postuje videa o tom, jak cvičí, moc dobrou fyzičku nemá. V první soutěži se jí vůbec nedařilo a do druhé hry jí ostatní spoluhráči raději ani nepustili.

Koktová tak zůstala na ostrově rozmrzelá, naštvaná a navíc hladová. To by tak nevadilo její kamarádce Agátě Hanychové, která prakticky nic nejí, ale pro Ornellu je to peklo. Kromě jídla neměl kmen Titánů ve druhém díle ještě ani oheň, soutěžící sužovalo fyzické vyčerpání, horké slunce střídající nekonečný déšť, otravný hmyz a samozřejmě nulový kontakt s rodinou a okolním světem.

Josef Kokta: Bůh jim pomáhej

„Bylo vidět, že Orny a ostatní z kmene už mají hlad a nejsou na tom dobře. Bůh jim pomáhej,“ okomentoval to její manžel Kokta.

Ten už dobrý měsíc ve svých 66 letech doma sám pečuje o tři děti a čeká, až se mu žena vrátí z Dominikánské republiky. Patrně se velmi brzy dočká. Teď totiž Josef Kokta prozradil, že Ornella už zřejmě ze hry vypadla. „Survivor. A končíš drahá,“ napsal Kokta poněkud záhadně ve čtvrtek na Instagramu.

Zákulisí Survivor: Moderátor Ondřej Novotný zuří kvůli Mikýřovi, rozděluje i diváky!

Jedna ze sledujících to okomentovala slovy, že tam Ornella nemusela ani jezdit, když nevydrží pár dnů bez jídla a už je hotová. „Já jsem jí dával týden,“ odvětil na to Kokta. Na další z dotazů, jaké jídlo ženě připraví po příjezdu, dodal: „Čekám, až mi zavolá.“

Survivor se natáčí už přes měsíc!

Z toho plyne, že Ornella Koktová už nyní může být někde na hotelu. Kdy přesně vypadla, se ale můžeme stále jen domnívat. Survivor je zjevně předtočený více, než se zdá. Sebastian s Mikýřem totiž na kamery ve druhém díle prozradili, že Mikýř má narozeniny. Ty měl 3. února a podle titulku na obrazovce byl v tu dobu zrovna pátý den soutěže.

Z toho plyne, že natáčení a samotná hra Survivor 2024 začaly už 30. ledna. Díly jsou tedy předtočené podstatně více. Dva díly vždy zachycují zhruba šest dnů, dnes už tedy může být vyřazeno i pět nebo šest hráčů!

Pravděpodobně ale vyřazení účastníci zůstávají v Dominikánské republice, kde se natáčí, na hotelu, aby svým příletem nevyzradili děj a nezkazili napětí reality show. Vracet se začnou postupně patrně za týden.

Ti hráči, kteří budou v Survivoru pokračovat, si na návrat ještě pořádně počkají. Celkem totiž natáčení zabere více jak 70 dnů. A ti, kteří budou vypadávat později, budou muset počkat až do konce natáčení. Vytvoří totiž porotu, která hlasuje o vítězi.

Zákulisí Survivor: Moderátor Ondřej Novotný zuří kvůli Mikýřovi, rozděluje i diváky!