Hurikán zasáhne Survivor. Soutěžící budou muset ve 3. díle opustit ostrov. Zdroj: Voyo

Drama v Survivor 2024: okamžitá evakuace všech hráčů z ostrova kvůli hurikánu!

Nejen prohry v soutěžích či spory mezi hráči, ale také drsné počasí zamíchá náladou účastníků ve 3. díle reality show Survivor 2024. Ostrov zasáhne hurikán!

Souboje o imunitu, o jídlo, nepříjemné intrikaření v sociální hře, krutý hlad a nedostatek informací o rodině. To vše sráží soutěžící v Survivor Česko a Slovensko na dno. Někteří už to proto chtěli několikrát zabalit. Hlavně na hlad si stěžuje například influencerka Ornella Koktová, které se navíc stýská po třech dětech, o které se doma stará její 66letý manžel Josef Kokta.

Také Rachel Karmižová už si začíná stěžovat, že jí energie dochází. „Nejhorší je ten hlad, úplně se mi svírá žaludek,“ přidává se influence Martin Carev.

A teď přijde další rána, která hráče pořádně semele. Ve třetím díle Survivor 2024, který bude vysílat platforma Voyo v úterý 5. března 2024, totiž ostrov v Dominikánské republice, kde se Survivor natáčí, zasáhne velmi špatné počasí.

Survivor: Ostrov zasáhne hurikán

„Informovali nás, že kolem ostrova se prožene hurikán,“ prozradil soutěžící Filip Křížek. „Sdělili nám, že si máme okamžitě sbalit všechny věci a za deset minut opouštíme ostrov,“ dodal Filip.

I když jsou soutěžící stále na ostrovech v Dominikánské republice, Survivor se natáčí s předstihem již od začátku února, aby bylo možné jednotlivé díly sestříhat a předat včas do vysílání. K problému s hurikánem došlo kolem 7. února, což odpovídá dění právě ve třetím díle, který bude teprve vysílán.

„Nepříznivé povětrnostní podmínky se předpovídají na většině území Dominikánské republiky, Haiti, Portoriku a Amerických Panenských ostrovech minimálně do 8. února. Očekává se, že povětrnostní fronta přinese vydatné srážky a ojedinělé bouřky,“ informovali meteorologové 6. února 2024.

Zákulisí Survivor: Moderátor Ondřej Novotný zuří kvůli Mikýřovi, rozděluje i diváky!

I proto si první dny soutěžící prožili peklo na dlouho trvajícím dešti, a to v době, kdy ještě neměli postavené přístřešky ani rozdělaný oheň. Mnohým soutěžícím došlo, že budou týdny trpět v tomto počasí, aniž by vyhráli. Vyhrát 2,5 milionu korun a titul Survivor 2024 totiž zkrátka může jen jeden.

Loni sed z toho zhroutil muzikant Vojta Drahokoupil, který skončil ve druhém díle a letos se jako první zhroutil operní pěvec Michael Skalický, kterého v noci odvezli do nemocnice v bolestech. Kdy přesně se na ostrov vrátí, zatím není jasné.

Kdo jako první vypadl ze Survivor 2024? Ornella Koktová překvapila, Mikýř šokoval!

To, co ale přišlo kolem 7. února, nečekal asi nikdo. „Bouřky mohou doprovázet silný vítr, blesky a případné kroupy. Silné lijáky mohou způsobit záplavy v nízko položených oblastech a sesuvy půdy na nestabilních svazích,“ varovali meteorologové. Ačkoli nakonec bouře nezpůsobila velké škody, nechtěla televize Nova nic riskovat a hráče z ostrovů evakuovala.

Ornella Koktová bude ve 3. díle pořádně rozčílená

Ve třetím díle kromě evakuace soutěžících na diváky čeká i velká hra o odměnu. A půjde o zcela nové velkolepé překážky. Soutěžící se do hry pustí s nebývalou rivalitou. „Jsou fakt vyloženě agresivní,“ kritizovala protihráče Ornella Koktová.

„Chtěla jsem jí jednu vlepit,“ dodala o jedné ze spoluhráček Ornella, která se snad zázrakem dostala až do třetího dílu. O své místo na „slunci“ bude bojovat i soutěžící hoteliér Jack Hamid. „Říkají, že Jack je slabý hráč, ale není to pravda, jsem silný,“ rozčiluje se Jack.

Zdá se tedy, že ve třetím díle Survivor 2024, který vysílá Voyo v úterý 5. března, se máme na co těšit.

Zákulisí Survivor: Moderátor Ondřej Novotný zuří kvůli Mikýřovi, rozděluje i diváky!

Přejít nahoru