Nikol Leitgeb řeší nemoc svých dětí. Foto: IG

Nikol Leitgeb: Udeřila nemoc! Musí zrušit vysněnou dovolenou s mužem

Nikol Leitgeb se těšila na dovolenou se svým mužem Petrem v Itálii. Právě tam se do sebe před lety zamilovali. Jenže udeřila nečekaná nemoc!

Nikol Leitgeb, za svobodna Štíbrová ze zdravotních potíží hned tak nevyjde. Zatímco před Vánoci z přepracování skončila na jednotce intenzivní péče v nemocnici, teď nemoc trápí jejího syna. „Teplota přes 38,8 stupňů,“ ukazuje naměřenou vysokou teplotu svého syna.

„Zítra určitě lehne i ten druhý a pak my dva v libovolném pořadí,“ poznamenala známá influencerka a provozovatelka Nadačního fondu Radovan Nikol Leitgeb.

Na příští týden si přitom s manželem Petrem naplánovali pár dnů jen sami pro sebe. Organizují totiž dovolenou v Itálii. Právě tam před lety Nikol, v té době ještě Štíbrová, vzala svého tehdy ještě kamaráda Petra. A bavili se tak skvěle, až z toho byl vztah, později svatba a spokojený společný život.

„Oživit“ staré zamilované časy se ale dvojici právě kvůli nemocným dětem nejspíš nepodaří. „Každý program naplánovaný bez dětí, bude po zásluze potrestán,“ okomentovala to s nadhledem Nikol Leitgeb.

Nikol Leitgeb: Suchý únor přesouvám na květen

Na řádění viróz u dětí si přitom stěžuje stále více celebrit. „U nás stále nějaké chřipky,“ postěžovala šéfka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová.

I proto Nikol Leitgeb nechápe, proč zrovna v únoru, kdy nemoci řádí nejvíce, se drží „suchý“ únor, tedy měsíc bez alkoholu. „Přitom je to nejlepší dezinfekce. Já si tady vždycky dám slivovičku,“ ukazuje názorně se smíchem.

Suchý únor se tak rozhodla přesunout na květen. „Ale teda chápu potřebu řešit alkoholismus, trochu i u sebe,“ dodala s nadsázkou Leitgeb.

Nikol Leitgeb: Náhlý převoz do nemocnice! Pár dní před Vánoci ležela na JIP