Nikol Leitgeb skončila před Vánoci v nemocnici. Foto: Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb: Náhlý převoz do nemocnice! Pár dní před Vánoci ležela na JIP

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (Štíbrová) musela být náhle převezena do nemocnice. Leží na jednotce intenzivní péče!

Známá česká herečka a influencerka Nikol Leitgeb (za svobodna Štíbrová) byla náhle převezena do nemocnice. Herečka ležela na jednotce intenzivní péče s náhlou zdravotní indispozicí.

Nikol Lietgeb se v poslední době místo hraní a natáčení humorných videí s kamarádkami Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou věnuje hlavně charitě. Pomáhá vybírat peníze na nemocné děti a další lidi, kteří měli v životě velkou smůlu.

Dokonce si nedávno založila i vlastní Nadační fond Radovan. Před časem pobláznila celou republiku, když dokázala vybrat přes 150 milionů korun na nemocného Martinka. Teď si však ale velký pracovní zápřah vybral daň v podobě zdraví.

Nikol skončila v nemocnici a dokonce ležela na jednotce intenzivní péče! Ruší proto veškerý pracovní program.

„Když člověk nadává, že nestíhá, musí zákonitě přijít něco, aby zastavil úplně,“ napsala Nikol Leitgeb k fotografii z nemocnice. Dodala, že se omlouvá všem, kterým teď něco slíbila. „Nebude to,“ dodala smutně.

Naštěstí si lékaři dokázali rychle poradit a už v pondělí po poledni byla Nikol Leitgeb v domácím ošetřování. Co přesně se jí stalo, zatím nekomentovala, snad bude máma dvou kluků Tobiase a Radovana na Vánoce zase fit a v pořádku.