Nehoda Nely Slovákové. Mercedesem nabourala do kamionu. Foto: PSR

Nela Slováková v šoku po tragické nehodě u Brna: Takhle jsem bourala já!

Kolem dnešní tragické nehody dodávky a kamionu na D1 u Brna projížděla i slavná influencerka Nela Slováková. „Přesně takhle jsem bourala já,“ vzpomněla na svoji vážnou nehodu.

Ranní tragická nehoda na 193. kilometru D1 u Brna směrem na Ostravu šokovala stovky řidičů, kteří projížděli kolem. Dodávka vrazil do kamionu před sebou a doslova se slisovala pod jeho podvozek. Kabina byla zcela zničená a řidič na místě zemřel.

Pohled na tragickou nehodu šokoval mnoho projíždějících řidičů, působí tak i preventivně, aby lidé jezdili opatrně, dodržovali dostatečnou vzdálenost a soustředili se na řízení. Něco z toho nejspíš před časem porušila i slavná influencerka Nela Slováková.

Podnikatelka loni 14. listopadu se svým luxusním Mercedesem AMG C 43 v úpravě Brabus na dálnici mezi Bratislavou a Brnem rovněž vrazila do kamionu před sebou. Vůz skončil s kompletně zničeným předkem a vítězka reality show Hotel Paradise si tak letos musela pořídit nový Mercedes.

Důležité ale je, že u ní stáli všichni svatí a z havárie vyvázla bez zranění. Měla totiž kliku, že auto dostalo ráno na místo spolujezdce. Kdyby jela se svým přítelem, hokejistou Lukášem Kozákem, jeden z dvojice by to nejspíše velmi zle odnesl.

Teď se jí ale její noční můra vrátila. „Strašný, dnes jsem kolem toho jela, auto narvaný do kamionu přesně tak, jak jsem to do něj narvala já, jen z řidičovy strany. Byl na místě mrtvý. Buďme na sebe opatrní, život je jen jeden,“ nabádá Nela Slováková.

Tragická nehoda uzavřela v pátek ráno dálnici D1 u Brna směr Ostrava
Nela Slováková zažila noční horor v novém bytě: strach a hysterie!