Zoufalá a vyděšená Nela Slováková bojovala ve svém bytě s pavoukem. Zdroj: Instagram

Nela Slováková zažila noční horor v novém bytě: strach a hysterie!

Takové drama snad ještě brněnská influencerka a podnikatelka Nela Slováková nezažila. „Skoro celou noc jsem nespala,“ přiznala po nočním běsnění ve svém novém bytě.

Pořádné drama zažila tento týden ve svém nedávno zrekonstruovaném bytě brněnská influencerka a podnikatelka Nela Slováková, kterou proslavila někdejší reality show Hotel Paradise. Byla tak vytočená, že dokonce zvažovala, že svůj nedávno dokončený byt, do kterého nasypala miliony, okamžitě prodá.

Slovákové se poslední dny lepí smůla na paty. O víkendu prodělala virózu a musela s teplotami ulehnout do postele. Pořádný horor na ní ale teprve čekal. V týdnu před spaním totiž za skříňkou objevila velkého pavouka. A pak se začaly dít věci.

Nela Slováková totiž patrně trpí arachnofobií, tedy strachem z pavouků. Hystericky začala lítat po bytě a nebohé zvíře se snažila ulovit. Když jej totiž vystrnadila zpoza skříně, začal pavouk běhat po koberci. Z toho měla slavná podnikatelka málem infarkt.

Je ovšem od Nely hezké, že pavouka nechtěla zabít, ale snažila se jej odchytit do plastové nádoby. Ovšem než pavouka ulovila, zažili její fanoušci naprosté šílenství.

Nela doslova v přímém přenosu sdílela na svém Instagramu, co zažívá. Fanoušci ji už dokonce začali psát rady, co má dělat. Nela mezi tím lítala po bytě, ječela, poskakovala, až nakonec pavoučka odlovila tak, že jej přiklopila skleničkou a následně větší plastovou nádobou.

Když už byl bezpečně pod plastovým víkem, začala si jej hrdinně prohlížet. „Podívejte, co tady má divného?“ zkoumala si zvířátko se čtyřmi páry nohou. Svůj boj vyhrála někdy nad ránem a byla zcela vyřízená.

Když už se zdálo, že bude klid, vylítl na ní jiný brouk z ručníku ve sprše. „Mám toho dost, nechce ten byt někdo koupit?“ ptala se zoufale. Ani tím ale noční martyrium neskončilo. Korunu všemu nasadila její fenka Loty, která se vykadila přímo na luxusní koberec v obýváku. To už se Nela jen točila dokola na židli a marně hledala slova. „Ráno mám jít do fitka a budu naprosto nevyspalá,“ dodala. Spoustu fanoušků ale zcela jistě dobře pobavila.

Sexbomba Nela Slováková provokovala nahým zadkem a pak zdrhla do Chorvatska

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru