Leoš Mareš vyrazil do nejluxusnějšího hotelu v Dubaji Atlantis The Royal. Foto: hotel

Leoš Mareš: Dovolená za milion v nejluxusnějším hotelu světa!

Slavný český moderátor Leoš Mareš vyvezl svoji ženu Moniku a dcerku Alex na dovolenou, kterou by si nechal líbit asi každý z nás. Vyrazili do nejluxusnějšího hotelu světa v Dubaji.

Byl otevřen teprve letos a už se hrdě tituluje jako nejluxusnější hotel světa. Řeč je o hotelu Atlantis The Royal, který byl oficiálně otevřen letos v lednu na vrcholku umělého ostrova Palt Jumeriah v Dubai. Jeho výstavba trvala 14 let a přišla na závratných 1,4 miliardy dolarů.

Stavba má 43 pater a neobvyklou architekturu, budovu tvoří ikonické kvádry jakoby levitující a poskládané tak, že do sebe vzájemně zapadají. Pohledy turistů láká už z velké dálky. Nachází se v sousedství slavného rodinného hotelu Palm, který patří stejnému majiteli.

Nabízí vstup do Aquaventure, největšího aquaparku na Středním východě, 17 restaurací a barů i nočních klubů má i fontánu se světelnou show, venkovní bazény, plážový klub a nejmodernější lázně. Může se pochlubit i 90metrovým střešním bazénem.

Mareš: týden v Dubaji za milion korun

A také si tu za prvotřídní luxus pořádně připlatíte. Týdenní dovolená tu v přepočtu vyjde na závratný milion korun (se snídaní). Samozřejmě záleží také na zvoleném pokoji a službách, může to být o něco méně ale také podstatně více.

To jste ještě neviděli! Agáta Hanychová a Ornela Koktová učily vařit párky

Právě sem o víkendu vyvezl moderátor a pořadatel koncertů Leoš Mareš svou rodinku – manželku Moniku a skoro dvouletou společnou dcerku Alex. Leoš umí své holky pořádně rozmazlovat.

Také samotná cesta s aerolinkami Emirates se nekonala v turistické třídě. Leoš samozřejmě zvolil luxusní první třídu, kde se cesta ve vlastních suitách s obrovským prostorem na nohy, vlastním minibarem a velkou obrazovkou proměnila v příjemný zážitek, narozdíl od cesty v turistické třídě.

Není to přitom Leošova první letošní dovolená. V srpnu vzal své dva syny na výpravu zvanou Inka Trail s cílem na slavném Machu Picchu!

O pár týdnů později vyvezl skoro celou rodinu včetně maminky a tchyně soukromým letadlem do vily Peduzzi v italské oblasti Pigra, Lake Como, kde jedna noc vyjde na 10 tisíc eur. Následně s manželkou Monikou skončili na několik dní v luxusním hotelu v Monte Carlo. Leoš Mareš zkrátka umí žít.

A s ohledem na další Leošovu dovolenou musí posluchači rádia Evropa 2 počítat s tím, že tento týden Leoš ráno nevysílá. V ranní show Evropy 2 nebude ani jeho parťák Patrik Hezucký, který také vyvezl manželku a syna k moři.