Agáta Hanychová a Ornela Koktová vařily párky. Zdroj: IG

To jste ještě neviděli! Agáta Hanychová a Ornela Koktová učily vařit párky

Ohřát párky, uvařit čaj, nebo vejce umí i desetileté děti. Influencerky Agáta Hanychová a Ornela Koktová se to ale rozhodly učit své fanynky.

Šéfkuchaři Přemek Forejt nebo Zdeněk Pohlreich by se měli mít na pozoru, vyrostla jim totiž velká konkurence. Vlastní show o vaření dnes předvedly influencerky Agáta Hanychová a Ornela Koktová. Bylo to mistrovské dílo, rozhodly se, že své sledující naučí vařit párky, vejce a čaj. A vzaly to „smrtelně“ vážně.

Koktová dorazila domů k Hanychové, obě vybalily balíky párků a skutečně začaly vysílat živý přenos ze své školy „vaření“. Ornela Koktová přitom překvapila Hanychovou poněkud neobvyklou vychytávkou. Párky totiž vaří na pánvi. „Ty děláš párky na pánvi? To jsem ještě nikdy neslyšela,“ divila se Agáta.

Koktová ale vysvětlovala, že díky větší ploše dna pánve se na indukční plotně voda vaří mnohem rychleji. „Nemusí se také zahřívat celý hrnec,“ tvrdí Ornela. Její voda se díky tomu vařila asi o tři minuty dříve.

„Párky dávám rovnou do studené vody, když se voda začne vařit tak je asi 30 vteřin vařím a pak vypnu, díky tomu nikdy neprasknou,“ chlubila se Ornela. Agáta Hanychová naopak dává párky do horké vody.

Agáta Hanychová u domu rozprodávala oblečení, přišly desítky lidí

Naštěstí se ale obě influencerky od diváků dozvěděly sladké tajemství, že párky se pouze vhodí ohřát do horké vody na pět minut a určitě se ve vodě nevaří, ani se nedávají do studené vody. Párky tak nejsou „na kaši“ a ani neprasknou.

To je neuvěřitelný, kolik je možností při vaření párků,“ okomentovala zcela vážně Hanychová.

Následně to jeden ze sledujících okomentoval: „Demence v přímém přenosu!“ Agáta Hanychová to však vzala s nadhledem: „Ano děkujeme, můžete přestat sledovat,“ dodala Hanychová.

To ale nebylo vše. Agáta s Ornelou přidaly opravdový trhák v kurzu vaření. Předvedly, jak správně uvařit čaj. „Říká se, že pytlík s čajem by se neměl zalít hned vařící vodou, ale až po chvilce, aby se nezničil,“ tvrdí Ornela. Další rady dodala Agáta Hanychová: „Černý čaj nepijte na noc, nebo neusnete a nepijte ho, když používáte bělící pasty na zuby,“ dodala.

Na závěr Agáta s Ornelou vyšvihly dílo největší, a to míchaná vejce. Vložily je do pánve s máslem, osmahly a míchaly. „Vezmeme si vařečku a mícháme,“ popisovala náročný recept Hanychová.

Díky Ornele a Agátě nyní tisíce českých žen a jejich rodiny nezemřou hladem. Děkujeme.