Leoš Mareš řádí s manželkou Monikou u bazénu luxusní italské vily Peduzzi. Foto: Instagram LM

Leoš Mareš se plácl přes kapsu! Vyvezl rodinu tryskáčem do luxusní vily v Itálii

Tak to je luxusní dovolená snů. Moderátor Leoš Mareš se znovu pořádně plácl přes kapsu. Vyvezl celou rodinu tryskáčem do soukromé vily v Itálii. Má tam i vlastní kuchaře.

To je výhled snů – nekonečný přelivový bazén a z něj pohled na kopce a do údolí. Tahle nádhera je součástí obrovské a luxusní soukromé vily, kterou si i s vlastními kuchaři a personálem na léto v Itálii pronajal Leoš Mareš pro celou rodinu. Týdenní pobyt tam stojí 2 miliony korun, zjistily ČRzprávy!

Leoš Mareš nejprve tajil, kde se vila nachází, nechtěl odpovědět ani na dotaz fanoušků na svém Instagramu. Jenže v Čechách, na Moravě a ani v Itálii nic neutajíš. Sledující prozradili, že jde o vilu Peduzzi v italské oblasti Pigra, Lake Como. Webové stránky pobyt ve vile inzerují jak ten s nejlepším výhledem na světě. Jedna noc pro jednoho dospělého tam vychází na více jak 10 tisíc eur bez dalších služeb.

Svoji manželku, malou dcerku, oba syny, ale také svoji maminku, tchyni a rodinné kamarádky vyvezl soukromým tryskáčem. Žádné mačkání ve frontách, žádné stísněné sedačky a málo místa pro nohy. Takhle luxusně cestují dolaroví milionáři.

A Leoš Mareš, který moderuje na rádiu Evropa 2, vydělává na Instagramu, několikrát vyprodal obrovskou O2 Arénu a v poslední době i organizuje velké koncerty pro své přátele, například letos pro Jiřího Korna, v lednu opět chystá koncert Dary Rolins a organizuje se Štefanem Margitou též koncert k poctě zesnulé Hanky Zagorové, vstupenky na něj se začnou prodávat 6. září.

U luxusní vily v Itálii na rodinu dokonce čekal Marešův bílý Rolls Royce. Zkrátka i na dovolené se musí přejíždět v úplném luxusu. A co by Leoš pro svoji milovanou rodinu neudělal.

Fanoušky nejprve zaskočilo, že vzal na rodinnou dovolenou jen jednoho syna – mladšího Matěje, ale druhý den se k početnému klanu připojil i starší Jakub, kterého zdržely sportovní povinnosti.

Už kompletní rodina mohla celé hodiny řádit u nádherného bazénu s výhledem. A po takových aktivitách pochopitelně vyhládne. Nic, co by byl problém. V italské vile je celé skupině k dispozici kompletní servis – od vlastních číšníků po špičkové kuchaře.

Je to přitom jen pár dnů co Leoš Mareš vyvezl syny na atraktivní výpravu do Jižní Ameriky, kde společně zdolali náročnou trasu Inka Trail s cílem na takzvané Slunečné bráně s úchvatným výhledem na slavné Machu Picchu!

Na tohle Leoš Mareš nikdy nezapomene! Strastiplná cesta na Machu Picchu

Přejít nahoru