Začal odpočet času k rozluštění Kazmovy šifry. Foto: Instagram

Kazma zahájil odpočet času k rozluštění šifry, jaké jsou další nápovědy?

Kazma spustil odpočet času, do kdy je možné rozluštit šifru a získat kód k trezoru a 22 milionů korun. Stovky lidí zkouší své štěstí a u trezoru na Výstavišti se tvoří fronty.

Tisíce lidí se stále snaží rozluštit šifru vedoucí ke 22 milionům, které uložil Kazma Kazmitch v trezoru na pražském Výstavišti. Před trezorem se i v sobotu tvořily dlouhé fronty lidí, kteří zkouší přiložit svoji kartu, kterou dostali ke vstupence do kina na Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie.

Tohle jsou Kazmovy nápovědy k luštění šifry ukryté v Talentu a seriálu Eliška a Damián. Kompletní přehled známých nápověd!

U trezoru se schází lidé, kteří mají tuto kartu a doufají, že správně rozluštili Kazmovu šifru a mají tedy správný desetimístný kód. Nejprve se karta z kina přiloží ke čtečce na trezoru a následně se zadá desetimístný kód. Pokud je správný, tak ten, kdo jej takto zadá první, vyhraje milion dolarů, v přepočtu 22 milionů korun. Podmínkou je, že bude umět věrohodně vysvětlit, jak šifru rozluštil.

Spousta lidí ale také u trezoru jen zkouší štěstí. „Kazma řekl, že jedna z karet dokáže otevřít trezor i bez kódu. Vím, že by to byla velká náhoda, ale jdu to zkusit. Na luštění šifry nemám čas ani mozek,“ řekla dnes pro ČRzprávy.cz 17letá Markéta, která stála frontu na pražském výstavišti před Kazmovým trezorem. „Bohužel to nevyšlo, moje karta nebyla výherní,“ řekla poté, co si vystála asi 15minutovou frontu.

Útočil tyčí na Kazmův trezor, teď se mladík omlouvá. Proč to udělal?

Začal odpočet, kdo stihne vyluštit Kazmovu šifru?

Tisíce jiných lidí se naopak do luštění Kazmovy šifry dalo. Čas na zjištění správného desetimístného kódu se ale od dneška začal krátit. Kazma totiž zahájil odpočet. „Sloup začal odpočítávat, zbývá 98 dnů,“ uvedl Kazma. Měl tím na mysli sloup, který se tyčí nad betonovými kvádry u Lysé nad Labem, které jsou pokresleny symboly, jež jsou součástí hry. Pokud do konce odpočtu na správnou kombinaci čísel nikdo nepřijde, milionová výhra propadne.

Základem hry jsou indicie z Kazmova filmu ONEMANSHOW: The Movie. Ten se stal největším novodobým trhákem posledních let v českých kinech. Převálcoval prakticky všechny nejúspěšnější filmy, včetně zahraničních trháků. Základem hry jsou znaky a obrazce vyobrazené na betonovém monumentu na kopci v Lysé nad Labem a k luštění slouží i nápovědy postupně zveřejňované na Alze.

Tady přinášíme nejnovější zveřejněné nápovědy:

První sérii nápověd jsme zveřejnili již před časem tady:

Kazmova šifra odolává, miliony ještě nikdo nevybral, jaké jsou nápovědy?