Kazmova nápověda k vyluštění šifry v Československo má talent. Zdroj: TV Prima

Tohle jsou Kazmovy nápovědy ukryté v Talentu a seriálu Eliška a Damián

Přinášíme všechny nápovědy k rozluštění Kazmovy šifry k odemčení trezoru s 22 miliony korun. Kazma další nápovědy ukryl do pořadů Československo má talent a Eliška a Damián.

Šifru vedoucí k rozluštění kódu, který odemkne trezor s 22 miliony korun, ještě nikdo nerozluštil. Kazma proto začal přidávat nápovědy. Dvě nové se objevily v televizi.

Je to tak podařilo se mi propašovat nápovědy do pořadů Československo má talent a seriálu Eliška a Damián,“ řekl Kazma, odmítl ale prozradit, jak to udělal. „Naše šifra po třech týdnech stále odolává, ještě pořád se nenašel člověk, který šifru rozluští a odnese si jeden milion dolarů a proto už se snažím lidem pomáhat jak to jde a občas utrousím nápovědu v prostoru,“ uvedl Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch.

Kazmova Šifra: zbývá jen 7 dnů na rozluštění! Kazma zveřejní nové nápovědy

Dodal, že diváci mají ještě čas, než padne nula na sloupu, který odpočítává do konce soutěže. Sloup se nachází nad hracím polem se znaky, které je umístěno na kopci nad Lysou nad Labem.

Tyto znaky je třeba rozluštit a sestavit z nich desetimístný kód. Ten se s pomocí karty, kterou lidé dostali se vstupenkou na Kazmův film Onemanshow: The Movie, zadá do čtecího zařízení trezoru.

Trezor s milionem dolarů je přístupný na pražském holešovickém výstavišti. Čas je ale právě jen do doby, než se na odpočítávání objeví nula. „Pak trezor z pražského výstaviště zmizí a bude konec. Máme tam zábor na určitou dobu a má expiraci,“ dodal Kazma. „Kdo se o to ještě nepokusil, měl by to zkusit, šance je čím dál větší,“ dodal.

Podle Kazmy se celý číselný kód nachází také přímo ve filmu Onamanshow: The Movie! „Mohu říci, že to desetimístné číslo potřebné k otevření trezoru je ve filmu doslova napsané, ale je tam tolik čísel, že je třeba přijít na to, které to je,“ dodal Kazma.

Nápovědy v televizi

Hovoří se o tom, že první nápovědu Kazma předvedl ve Snídani s Novou, když ukázal na písmeno A na obrazovce za sebou. Další nápovědy Kazma propašoval do premiérového dílu seriálu Eliška a Damián a nejnovější nápověda se objevila v premiérovém dílu pořadu Československo má talent.

Tady jsou obě nápovědy. V seriálu Eliška a Damián se nápověda nacházela na červeném hydrantu. Pod logem šifry byl znak trojúhelníku a číslice 4.

Druhá Kazmova nápověda se nacházela v pořadu Československo má talent. Tam jeden ze soutěžících držel hrací kartu s logem šifry. Na ní bylo napsáno písmeno A číslo 1.

Další nápovědy k luštění pak zobrazuje Alza. Jaké byly zatím zveřejněny?

Kazmova karta za 17 tisíc? Lidé kšeftují s kartami k trezoru s miliony