Jaromír Soukup jako Survivor? Zdroj: IG J. Soukupa / TMBK

Jaromír Soukup jako trosečník v pořadu Survivor? Rozhodně to nevylučuje!

Spolumajitel TV Barrandov nevylučuje, že by mohl odjet bojovat o titul Survivor 2024. Dnes dokonce o své účasti nechal hlasovat fanoušky.

Média už několik dnů spekulují, kdo bude soutěžit v nejsledovanější tuzemské reality show Survivor. V ní dvě skupiny soutěžících – obyčejný lidí a celebrit – ztroskotají na pustém ostrově a bojují mezi sebou o jídlo, odměny a také o výhru 2,5 milionu korun.

Jak ČRzprávy informovaly, do Dominikánské republiky už odletěl moderátor Ondřej Novotný. Natáčení odstartuje během dvou týdnů. Na cestu se tak již chystají, balí a trénují fyzičku soutěžící jak z řad běžné veřejnosti, tak i z týmu celebrit a influencerů s velkým dosahem.

Zatím ale televize Nova nepotvrdila, kdo ze známých osobností do Dominikánské republiky odletí. Stále se hovoří jen o Ornelle Koktové, Davidu Vitáskovi z Love Islandu a v minulých dnech také o herečce Ivaně Jirešové nebo dokonce o herci Jiřím Langmajerovi. Jeho účast se však nezdá jako příliš pravděpodobná.

Diváci zuří: Řekněte nám, kdo odjel na Survivor 2024! Vitásek i Langmajer zůstali doma

Survivor Jaromír Soukup?

Na obzoru se ovšem objevilo zcela nové jméno – Jaromír Soukup. Bývalý mediální magnát a spolumajitel TV Barrandov má značné finanční problémy, jeho televizi dokonce dodavatel elektřiny odpojil proud a on teď ruší obyvatele Barrandova naftovými generátory, aby televize mohla alespoň nějak vysílat staré pořady, pořady Jaromíra Soukupa a hromady reklam.

Soukup nejspíš z finančních důvodů, nebo z ješitnosti případně kvůli popularitě nedávno souhlasil s účastí v bojovém Clash of the Stars. Jeho souboj s „psychopatem“ Alešem Bejrem měl být vrcholem večera. Místo toho ale skončil za pár vteřin fiaskem, kdy Bejr nepochopil, že má zápasit podle pravidel boxu a na Soukupa se vrhl jako bláznivá mlátička. Soukup tak skončil s monoklem pod okem, ale kvůli diskvalifikaci Bejra, nakonec právě on zvedl vítězný pohár nad hlavu.

Zdá se tedy, že Jaromír Soukup by se mohl coby bývalý partner Agáty Hanychové, která je v showbyznysu jako doma, stát novou hvězdou reality show. Nejspíš ho tak potěšilo, když satirik a humorista TMBK připravil fotomontáž Jaromíra Soukupa jakožto soutěžícího v pořadu Survivor.

Fotomontáž vystavil na svém Instagramu s poněkud vážně znějící otázkou: „Chcete další show?“ A fanoušci by opravdu chtěli, pro možnost „rozhodně“ jich hlasovala většina kolem 80 procent.

Televize Nova přitom dosud casting soutěžících Survivor 2024 oficiálně neuzavřela. Jaromír Soukup má slušný počet sledujících na Instagramu, hltají ho média a poslední týdny před účastí v Clash of the Stars si dával do těla a má tak poměrně dobrou fyzičku.

Jako bývalý boxer a vznětlivý manažer, který nejde pro ostré slovo daleko, by navíc na ostrově jistě vytvořil velkou show. Na účast v Survivor 2024 tedy ještě šanci má! Nechme se překvapit…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru