Jaromír Soukup bude po zápase Clash of the stars chodit s monoklem. Foto: Nextfoto

Jaromír Soukup bude po zápase v Clashi chodit s monoklem. Co na to Agáta Hanychová?

Jaromír Soukup si po zápasu s „psychopatem“ Alešem Bejrem v Clash of the stars odnesl následky. Pár dnů teď bude chodit s monoklem u oka. Co na to říká Agáta Hanychová?

Jak už od nás víte, sledovaný zápas v Clash of the stars 7 mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem přezdívaným psychopat skončil fiaskem. Bejr totiž vtrhl do ringu jako skutečný blázen a začal se na Soukupa sápat jako při hospodské rvačce. Zápas se měl přitom odehrát podle pravidel boxu.

Jaromír Soukup zjevně útok nečekal a schytal několik ran do obličeje. S Bejrem začal bojovat stylem boxu, Bejr se na něj ale vrhnul, hodil Soukupa na zem a pral se. Šíleného a agresivního Bejra se snažil uklidnit rozhodčí, ale bylo to k ničemu, nakonec ho z ringu odvedla ochranka.

Celý zápas tak skončil fiaskem a Bejr byl diskvalifikován. Vítězem se tak stal Jaromír Soukup a ti, co si vsadili na spolumajitele TV Barrandov, tak měli hezký a o nějaké ty peníze bohatší sobotní večer.

Clash of the stars vyhrál Jaromír Soukup. Psychopata Bejra odvedla ochranka!

To Jaromír Soukup už tak nadšený nebyl. Po nečekaném útoku totiž utržil rány do obličeje a tak nyní bude chodit s monoklem pod okem. „Vůbec to tak nemělo být, nechápu, proč to udělal,“ konstatoval Soukup a rychle zmizel do zákulisí.

Pro dcerku Rozárku si tak ke své bývalé partnerce Agátě Hanychové pojede s monoklem. Z toho bude mít určitě Hanychová, která Soukupa nenávidí, radost. Sama celou věc okomentovala jen prostým: „Hmmm.“

Mnoho práce budou i maskérky TV Barrandov, kde zatím Jaromír Soukup moderuje prakticky všechny pořady. Snad diváky příliš nevyděsí. Tedy, pokud půjde v televizi elektřina.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru