Soutěžící a moderátoři StarDance ještě po hromadě. Foto: ČT

Hradilek nemá charizma. Soukup drsně zkritizoval hvězdy StarDance

Opravdu nevybíravě se pustil majitel TV Barrandov Jaromír Soukup do hvězd taneční show České televize StarDance. Kdo podle něho dnes jako první vypadne?

Po úvodním velkolepém večeru taneční show StarDance na České televizi se ještě nevypadávalo, dnes večer ale bude muset jeden z tanečních párů definitivně opustit taneční parket.

Není tak divu, že diváci a samozvaní odborníci stále více spekulují, kdo dnes ze StarDance vypadne jako první. Mezi nimi dokonce i šéf TV Barrandov Jaromír Soukup, který se do soutěžících pustil poněkud nevybíravě. Kdo podle něho vypadne?

Čtěte také: Cukrář Maršálek: Protekce ve StarDance od Marka Ebena kvůli koblihám!

O postup do dalšího kola se dnes večer utkají: pár s číslem 1 Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, pár s číslem 2 Ivana Chýlková a Jan Tománek, pár s číslem 3 Iva Kubelková a Martin Prágr, pár s číslem 4 Josef Maršálek a Adriana Mašková, pár s číslem 5 Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, pár s číslem 6 David Prachař a Zuzana Dvořáková, pár s číslem 7 Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, pár s číslem 8 Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, pár s číslem 9 devět Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, pár s číslem 10 Richard Krajčo a Dominika Rošková.

Ze StarDance jako první vypadli David Prachař se Zuzanou Dvořákovou

Soukup: Pavlovičová? Ze StarDance vypadne, nemá charizma

Do hvězd StarDance se včera na svém Instagramu pustil šéf konkurenční TV Barrandov a moderátor skoro všech tamních pořadů Jaromír Soukup. „Tip, kdo zítra vypadne? No tak Vavřinec Hradilek není zase tak moc známý a moc se neusmívá, ale řekl bych že nevypadne, protože to umí,“ zveřejnil Soukup svůj „odborný posudek“ Vavřince Hradilka.

Darja Pavlovičová? No to už je zajímavější, protože není moc charizmatická, alespoň mně to tak přijde. Takže je to můj takový tajný tip na vypadnutí a teď mě kamenujte,“ pokračoval Soukup.

Tím však jeho poněkud nevybíravé hodnocení neskončilo, pustil se i do herce Marka Adamczyka. „Marek Adamczyk se také moc neusmívá a nemá moc velké charizma, ale má skvělý příběh a známou ženu,“ prohlásil Soukup.

A má v soutěži alespoň nějakého favorita? „Podle mě by si to zasloužil Maršálek, který to teda opravdu neumí, ale má tak zajímavý příběh, že nevypadne,“ dodal Jaromír Soukup.

Leoš Mareš: Dovolená za milion v nejluxusnějším hotelu světa!

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru