Josef Maršálek a Adriana Mašková ve StarDance. Zdroj: Česká televize

Cukrář Maršálek: Protekce ve StarDance od Marka Ebena kvůli koblihám!

Mnohé diváky překvapilo, že jako první ze StarDance vypadl herec David Prachař. Ten své vypadnutí komentoval slovy o koblihách od Josefa Maršálka.

Jak už od nás víte, jako první taneční pár opustil letošní 12. řadu taneční show České televize StarDance herec David Prachař s tanečnicí Zuzanou Dvořákovou Šťastnou. Své vypadnutí bral statečně a s pokorou. Jenže v zákulisí soutěže to poněkud vře.

Odborná porota ve druhém díle letošní StarDance asi nejhůře hodnotila výsledky trojice tanečních párů Davida Prachaře, Josefa Maršálka a také sportovce Vavřince Hradilka. Také oni tři spolu s tanečními partnerkami zůstali při vyhlašování výsledků mezi třemi posledními. To je pochopitelné, televize chtěla natahovat napětí do poslední chvíle. Že nevypadne skvělá a nádherná Iva Kubelková, měl jasno snad každý…

Jenže sami diváci se neshodnou, zda měl vypadnout David Prachař, nebo právě Josef Maršálek. Prachařovi se v 65 letech nedá upřít velká snaha se zlepšovat. „Proti minule je to obrovský posun, příběh kolem tance se mi velmi líbil. Jinak pohyb může být delší a držení těla vždy může být vždy lepší,“ hodnotila výkon Davida Prachaře porotkyně Tatiana Drexler.

Marek Eben: Od Maršálka ruce pryč!

Před vystoupením 41letého cukráře Josefa Maršálka s tanečnicí Adrianou Maškovou ovšem přišla poněkud nečekané „agitace“ od moderátora Marka Ebena: „Řeknu vám to takhle, Josef udělal dneska koblihy. Všichni máme zkušenost s koblihami z obchodu, když máte štěstí narazíte na stopové množství marmelády. Ne tak u Josefa Maršálka. Kobliha Josefa Maršálka je v podstatě odjištěný ruční granát, který je naplněný vanilkovou náloží,“ popisoval Marek Eben a dodal, že je chce jíst pořád. „Vy chcete vlézt do té koblihy a žít tam,“ dodal Eben pro pobavení diváků.

A nakonec dodal výzvu, kterou by nestranný moderátor v soutěži říkat neměl. „A proto říkám našim divákům, ruce pryč od Josefa Maršálka, my ho tady nutně potřebujeme!“ prohlásil Eben před porotou a diváky. I když je to úsměvná příhoda, mnoho diváků u televizních obrazovek mohl tento výstup přece jen ovlivnit více než samotný Maršálkův tanec.

Také v sále se všem začaly sbíhat sliny na Maršálkovy koblihy a omráčená z toho byla i porota. „My přicházíme až těsně před soutěží a všichni mi tu říkali, buď hodná na toho Maršálka a ptali se mě, jestli jsem už měla koblihu a já žádnou neměla,“ dodala s úsměvem porotkyně Tatiana Drexler.

Maršálek valčík zatančil podle poroty poněkud podle svého. „Tancoval jste valčík, který ani valčíkem nebyl, alespoň tak, jak ho znám. Ale bylo to takové, že jsem měla chuť to tančit s vámi,“ chválila s nadsázkou Tatiana Drexler.

Hradilek nemá charizma. Soukup drsně zkritizoval hvězdy StarDance

David Prachař: Je krásné, že koblihy budou dál

A další z porotců Richard Genzer pokračoval v hodnocení Maršálka na sladké vlně: „V prvním kole to ve vašem podání byl tažený závin, dnes to byla bábovka a těším se, že příště tady vystřihnete odpalované těsto,“ řekl Genzer.

Nakonec součty bodů od poroty a také z smsek od diváků rozhodly, že z kola ven musel napoprvé David Prachař s taneční partnerkou Zuzanou Dvořákovou Šťastnou. A také on své vypadnutí okomentoval koblihami. „Jsem rád, že tady zůstal Pepa Maršálek, protože koblihy budou dál a je to krásné,“ řekl David Prachař. Pak už pokračoval o něco smířlivěji: „Se všemi se loučím, protože všechny tady mám moc rád. Někdo musel vypadnout první, ale zase si cením toho, že jsme vypadli v jubilejním stém díle,“ okomentoval David Prachař.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru