Agáta Hanychová s dcerou Rozárkou na vítání občánků. Zdroj: IG

Hanychová šla s Rozárkou na vítání občánků sama! Kde byl Soukup?

Krásné okamžiky prožila v sobotu Agáta Hanychová se svou dcerkou Rozárkou. Vyrazila totiž na tradiční vítání občánků. Jenže sama! Kde byl Jaromír Soukup?

Vítání občánků v životě absolvoval skoro každý. Města a obce tak vítají nově narozená miminka svých občanů. Obvykle jde o slavnostní okamžik, na který se rodiče dlouho těší. Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová ale v sobotu dopoledne vyrazila na vítání občánků s dcerkou Rózou sama.

Rozárku, která se narodila letos v dubnu, má Hanychová s mediálním podnikatelem a šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Dlouho si však rodinné štěstí neužili a v létě Hanychová oznámila rozchod. Nedávno pak potvrdila, že se k ní vrátil bývalý partner a otec prvorozeného syna Kryšpína Mirek Dopita.

Na sobotní vítání občánků na radnici městské části Praha – Suchdol, kde Hanychová bydlí, ale Agáta vyrazila podle fotografií na Instagramu sama bez otce, tedy bez Jaromíra Soukupa. Jinak by se logicky fotili společně. Protože i když se bývalí partneři hádají, přece jen by na vítání občánků měli vyrazit spolu, aby jejich dcerka Róza měla památku na celý život prostřednictvím společné fotografie.

Jenže z videa je patrné, že se Soukup akce neúčastnil. Kde byl? Je snad nepřátelský příkop mezi Agátou Hanychovou a Soukupem tak hluboký, že spolu nešli ani na vítání občánků?

Hanychová se nedávno nechala slyšet, že je pro ní trápením, když musí Rozárku předávat Soukupovi a zároveň ho zkritizovala, že ji dostatečně nehlídá. Soukup kritiku ostře odmítl. Na Agátu zároveň doléhá strach z finanční budoucnosti, když je na dceru vlastně skoro sama.

Živí ji Instagram, ale co když skončí, nebo změní algoritmy, nebo změní systém fungování a příjem z reklamy se zastaví? Agáta v rozhovoru pro Extra řekla, že šetří, kde se dá. „Zhasínám, ani kotel nejede naplno. A když bude nejhůř jsem připravená jít na kasu,“ řekla odhodlaně s tím, že o děti se vždy postará.

Hanychová má nemocné děti! Kdo je ale hlídal, když šla běhat s Dopitou?

Přejít nahoru