Screenshot 20230928 215713 Instagram

My jsme rodina! Agáta Hanychová potvrdila návrat k Dopitovi

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita znovu tvoří pár. Modelka to potvrdila po nedávném rozchodu s Jaromírem Soukupem.

To je teda rychlost! Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová po nedávném hojně sledovaném rozchodu s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem pozvrdila nový vztah.

O Soukupovi už Hanychová nechce ani slyšet. Ve včerejším živém vysílání totiž svým sledujícím, které přezdívá holčičky, nedovolila žádné otázky na Soukupa. „Holčičky, neptejte se na Jaromíra,“ vyzvala Agáta.

Naopak ve stejném vysílání potvrdila, že je zadaná. A dnes prozradila s kým. Natočila video, jak společně s dětmi připravuje jídlo a asistoval jim u toho bývalý muž a otec syna Kryšpína Miroslav Dopita. Agáta mistryně zašigrovaných sdělení celou tuto idylku podkreslila písničkou „My jsme rodina“.

Sdělení je to více než jasné a Agáta se tak rozhodla vstoupit podruhé do stejné řeky. Bývalého hokejistu a podnikatele Dopitu přitom před lety nachytali novináři při snaze o nevěru s milenkou. A sám se nyní rozvádí s blonďatou kráskou Terezou. U Hanychové nejprve hledal jen útěchu. Je z toho však nová láska.

Nutno ale dodat, že Dopita zmužněl a vypadá podstatně lépe, než v době, kdy s Agátou žil poprvé. Možná tím u Hanychové zabodoval? Doufejme, že s věkem i zmoudřel a nebude tak pro Agátu jen dalším z mnoha zklamání.

Přejít nahoru