Petr a Nikol Leitgeb ve Šindlu. Foto: IG

Celebrity zamířily na hory. Hanychová a Leitgeb se srazily v kiosku

Agáta Hanychová, Nikol Leitgeb nebo třeba Radka Třeštíková. Nejen tyto hvězdičky mohli dnes lyžaři potkat na českých horách.

Česká republika je tak malá, že když bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová zamíří na hory, potká v kiosku jinou populární influencerku a bývalou herečku Nikol Leitgeb (Štíbrovou).

Hvězda někdejšího seriálu Pojišťovna štěstí a dnešní vlivná Instagramerka Leitgeb vyrazila do Špindlerova Mlýna s manželem Petrem. Oba byli perfektně sladění v modré barvě a s modrými lyžařskými brýlemi.

Leitgeb: Víc než na lyžích s drinkem v ruce

Více než na sjezdovce ale slunečnou seděli trávili na lehátkách u kiosku a Petr Leitgeb své milované ženě nosil prosecco a bombardino. „Takové ty naše lyže,“ okomentovala spíše popíjející odpoledne Nikol Leitgeb.

Když ale zašla do přeplněného kiosku na odpolední svačinku, nestačila se divit, že jí ve frontě za ní natáčí Agáta Hanychová. Ta za sněhem vyjela s manželem Mirkem Dopitou, s nímž měla svatbu před dvěma týdny a stále mu dává najevo jak je zamilovaná.

Hanychová ve frontě nestála

Hanychová Dopitu neustále fotila. Prozradila tak, že na přeplněných horách nestála dlouhé fronty jako ostatní smrtelníci. Ale pořídila takzvaný fastpass, který umožňuje projíždět turniketem bez stání v dlouhých frontách. Zkrátka někdo si to umí zařídit.

Právě sportovec Dopita vnesl Hanychové do života novou energii. Vyváží ji na výlety a za sportem. Právě na nedostatek společných výletů si mimo jiné stěžovala Hanychová ve vztahu s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem.

Soukupovi se ještě ráno před odjezdem na hory stačila vysmát, protože jeho televizi Barrandov odpojili od elektřiny a ta tak na několik hodin přerušila vysílání.

Na přeplněné hory vyjeli i Třeštíková a Šmucler

Za sněhovou zábavou ale vyrazily i další známé tváře. A není divu zimní slunečná sobota lákala skoro každého. Od rána česká horská střediska hlásila přeplněná parkoviště, dlouhé kolony a další problémy v dopravě. Fronty se stojí i na vleky a lanovky, plné jsou kiosky a restaurace. Zkrátka podnikatelé na horách si dnes mohou mnout ruce spokojeností.

Krásné počasí vyhnalo na hory třeba slavnou spisovatelku Radku Třeštíkovou, která vyjela na snowboard. Lyže popadl také známý český zubař, šéf kliniky Asklepion a šéf stomatologické komory Roman Šmucler. Je známý propagátor pohybu jakožto ozdravného prostředku a přes obrovské pracovní vytížení nevynechá příležitost ke sportu.

V sobotu vyrazil do Špindlerova Mlýna a vydal se na Rovinku. Prozradil ale, že jako odměnu si na Rovince dal jen pití. Sladké knedlíky tentokrát vynechal. „Hubnu, knedlíky jsem přeskočil, jen pití a rychle dál!“ prozradil Šmucler.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru