Agáta Hanychová si střílí z Jaromíra Soukupa.

TV Barrandov už zase vysílá, Hanychová si střílí ze Soukupa

Výpadek vysílání TV Barrandov z pátku na sobotu využila ke kopnutí do šéfa televize Jaromíra Soukupa jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová.

Vysílání TV Barrandov bylo po nočním výpadku obnoveno v sobotu v 10 hodin dopoledne. Podle původních informací byl televizi v noci odstřižen elektrický proud kvůli dluhům za dodávky elektřiny. Televize totiž za poslední roky nadělala tolik dluhů, že nedávno skončila v exekuci a měla zablokované účty.

Záchranou má být společnost Servis-24 Jana Čermáka, která loni odkoupila polovinu televize a začala řešit problémy a splácet dluhy. Koneckonců Čermák se na zadlužené firmy specializuje. V pondělí také firma uspěla u soudu, který umožnil využití tzv. individuálního moratoria k zachování dalšího provozu.

Televize už vysílá, ale jede na naftu

Přesto byla televize v noci odstřižena od proudu a přestala tak vysílat. Na obrazovkách se místo pořadů s Jaromírem Soukupem, nebo jiných recyklovaných relací, objevily barevné pruhy. Vysílání bylo plně obnoveno až po několika hodinách v sobotu kolem 10. hodiny dopolední.

Jenže jen s pomocí naftových agregátů, oficiální dodávky elektřiny TV Barrandov stále nemá, dodavateli totiž dluží kolem 12 milionů korun a tomu již došla trpělivost.

Přerušeného vysílání využila influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová, dcera herečky Veroniky Žilkové, která se Soukupem přes rok randila a mají spolu dceru Rozárku. Jenže loni v létě se rozešli a přes avizovaný přátelský rozchod dvou rodičů, je z toho válka na ostří nože.

Válka Soukup – Hanychová

Hanychová se Soukupem bojují u soudu o výživné, které je podle Hanychové velmi nízké a Soukup též obstál se soudním zákazem, aby Agáta nevystavovala jejich dceru na Instagramu. I proto teď Hanychová využila sobotní výpadek vysílání televize, které šéfuje její expartner.

TV Barrandov přestala vysílat, kvůli dluhům ji odstřihli od elektřiny

„Dneska je možná největší sledovanost,“ napsala Hanychová a přidala vysmátého smajlíka spolu s fotografií televize, kde místo programu Barrandova běžel monoskop s barevnými pruhy.

Narážela tak na v posledních letech propadající se sledovanost Barrandova. Na obrazovkách se totiž recyklují mnohokrát vysílané staré pořady a nebo pořady s jediným moderátorem Jaromírem Soukupem. A to už i otrlé diváky přestalo bavit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru