Agáta Hanychová se nebála ukázat nepořádek v domě. Zdroj: IG

Agáta Hanychová: Nepořádek je normální! Přidala se i Nikol Leitgeb

Agáta Hanychová na internetu inspirovala tisíce matek fotkami nepořádku ve svém domě. Teď se přidala i další influencerka Nikol Leitgeb.

Nepořádek v garáži, v kuchyní i v obýváku. Agáta Hanychová v minulých dnech ukázala, jak to někdy také vypadá u ní doma, když nestíhá, nebo má nemocné děti. Zkrátka máma dítěte, dvou nebo dokonce tří a více dětí nemá vždycky dům nebo byt jako ze žurnálu.

Zatímco slavné ženy na Instagramu často ukazují nablýskané a naklizené domy, Agáta měla odvahu ukázat skutečný nepořádek. A inspirovala tím stovky dalších žen. Poslední dny ji doslova zaplavují fotografiemi svého nepořádku.

Ženy tak přiznávají: „Děti jsou pro nás důležitější, než naklizené obýváky!“ Agáta, která má hned tři děti, musela v posledních dnech řešit hlavně nemoc malé dcerky Rozárky, kterou má s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem a přitom pečovat i o syna Kryšpína, kterého má se současným partnerem Mirkem Dopitou a také dceru Miu, tu má zase s bývalým manželem Jakubem Prachařem.

Poslední, na co Agáta myslela, tak bylo nekonečné uklízení. A její sledující ji za to milují. Posílají ji další fotky svých neuklizených domovů. Ženy si dokonce na Instagramu založily speciální hashtagy #nejsivtomsama #zenysobe #bordelvbytestastnedite.

A v poslední době se nebojí přiznat chaos či nepořádek doma i další celebrity. Naposledy sdílela se sledujícími záběry na nepořádek influencerka Nikol Leitgeb (Štíbrová). Ta už mnohokrát dokázala, že děti jsou pro ní na prvním místě. Věčně roztahané hračky jsou tak na denním pořádku.

Teď pro rodinu pekla koláč a nebála se ukázat, jaký nepořádek přitom nadělala. „Tady nikdy nebude uklizeno. Nikdy. Nikdy. Ale bude tady koláč,“ napsala k tomu Nikol Leitgeb a ukázala koláč pečící se v troubě, ale také mouku rozsypanou na kuchyňské lince, roztahané spotřebiče i nádobí.

Přejít nahoru