Mladíci jeli na spřáhle vlaku. Zdroj: Trans Hospital Plus

VIDEO: Velký hazard se životem! Tři kluci jeli na vlaku, u Prahy to natočila kamera

Tři kluci vší silou držící se na spřáhle zadní části vlaku CityElefant. Přesně to v pátek odpoledne úplnou náhodou zachytila kamera záchranářů v Černošicích u Prahy.

Stačí špatný směr větru, cuknutí, rychlé zabrzdění, nebo třeba odletující úlomek a neštěstí mohlo být na světě. Trojice mladíků riskovala v pátek vlastní životy jízdou na spřáhle v zadní části vlakové soupravy na frekventované trati mezi Prahou a Berounem.

Navíc se jedná o elektrifikovanou trať, za plného provozu, kdy je vlak poháněn elektřinou, může být pohyb na karoserii vlaku ještě nebezpečnější, byť kluci nelezli na střechu.

Riskantní jízdu v pátek odpoledne natočila náhodou palubní kamera sanitky společnosti Trans Hospital Plus, která v Černošicích zrovna zasahovala u nehody cyklisty.

Podle reakcí na síti X by mohlo jít o jednu z mnoha nebezpečných výzev na platformě Tik-tok. K podobnému případu totiž došlo tento týden i na Plzeňsku mezi obcemi Nezvěstice a Zdemyslice. Mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová uvedla, že policie video prověří.

FOTO: Hrozivá nehoda u Karlových Varů. Dodávka s dětmi se rozpárala o náklaďák!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *