Hromadná nehoda na dálnici D1 u Brna. Foto: PČR

VIDEO: Hromadná nehoda na dálnici D1 u Brna! Srazilo se 10 aut, vletěl do nich kamion!

Hromadná nehoda na dálnici D1 komplikuje provoz v pondělí dopoledne u Brna. Srazilo se tam celkem deset aut, směr na Prahu je průjezdný jen jedním jízdním pruhem.

Policisté i záchranáři zasahují u hromadné dopravní nehody na dálnici D1 u Brna, konkrétně na 198. kilometru ve směru na Prahu. „Na místě je 10 havarovaných vozidel,“ potvrdila Policie ČR.

Nehoda na dálnici D1 u Brna: Byl řidič zdrogovaný?

Hasiči Jihomoravského kraje uvedli, že na místě je nabouraných pět osobních aut, dvě dodávky a tři nákladní vozy. „Naštěstí jsme nemuseli nikoho vyprošťovat,“ dodali hasiči s tím, že evidují čtyři zraněné lidi. A je to skoro zázrak, některé osobní vozy jsou totiž zcela zdemolované.

„Podle prvotních informací měl řidič nákladního vozu narazit do ostatních automobilů,“ uvedla policie s tím, že nehoda značně komplikuje provoz. Místo je průjezdné pouze jedním pruhem a tvoří se tedy v silném ranním provozu dlouhé kolony.

Podle serveru iDnes byl řidič kamionu, který nehodu způsobil, pod vlivem návykových látek a z místa utekl k prodejně Makro. Tam ukradl osobní auto a snažil se ujet, ale znovu naboural. Pak jej zadrželi policisté.

Omezení v místě potrvá zřejmě během celého dopoledne, než se podaří celou nehodu policii vyšetřit, zaznamenat všechny poškozené a také odtáhnout tolik poškozených vozidel.

Hromadná nehoda na dálnici D1 u Brna. Video: PČR

Hromadná nehoda na D1 u Brna: řidič kamionu podle policie najel do aut schválně!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *