Kouřící auto projíždělo v neděli po D10. Video: ČRzprávy.cz

VIDEO: Co je to za raketu? Po dálnici D10 se v neděli řítila kouřící dodávka

Řidiči projíždějící v neděli odpoledne po dálnici D10 z Prahy na Turnov se nestačili divit. Po dálnici se řítilo auto, ze kterého se kouřilo, jakoby hořelo. Řidiči to ovšem nevadilo a jel dál.

Auto zahalené dýmem projíždělo v neděli odpoledne po 16. hodině po mladoboleslavské dálnici D10 od Prahy směrem na Turnov. Děsivou jízdu natočil jeden z řidičů. Že se z dodávky čoudí, jako by silně hořela, ale jejímu řidiči nijak extra nevadilo, protože v jízdě pokračoval.

To jen dokazuje, co všechno je možné na českých dálnicích a silnicích. Bizarní jízda tmavé dodávky pokračovala až k exitu Bezděčín u Mladé Boleslavi. Tam řidič přece jen přibrzdil, aby auto zkontroloval. Na kouři mu ale nejspíš nepřišlo nic zvláštního a pokračoval v jízdě dál.

Pravděpodobně nešlo o požár, ale o nějakou závadu. Nabízí se odpojená hadice od turba, nebo problém s výfukem. Jak to s ním nakonec dopadlo, přesně nevíme, ale dopravní služby vydaly kolem půl páté odpoledne varování před porouchaným vozidlem na 63. kilometru D10. Zdá se tedy, že „rakeťák“ do svého cíle stejně nedojel.

Kouřící auto projíždělo v neděli po D10. Video: ČRzprávy.cz