Vážná nehoda v Novodvorské ulici v Praze. Foto: HZS

Vážná nehoda kamionu, dodávky a dvou aut komplikovala provoz v Praze

Záchranáři zasahovali v úterý dopoledne v Novopacké ulici v Praze, kde havaroval kamion, dodávka a dvě auta. Ta jsou silně poškozená, pro zraněného seniora letěl vrtulník.

Vážná nehoda se stala v úterý po 9. hodině v Novopacké ulici v Praze. Ve směru z centra Prahy za sjezdem na Budovatelskou ulici se srazila dvě osobní auta, dodávka a kamion. Osobní vozy skončily značně poničené.

„Na místě přistává vrtulník letecké záchranné služby,“ informovali dopoledne zasahující hasiči z HZS Praha. „K nehodě vyrazily tři posádky rychlé záchranné pomoci, lékař, inspektor i letečtí záchranáři,“ informovala mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Při nehodě se zranily celkem 4 osoby. „Všichni jsou mimo ohrožení života a při vědomí. Po zajištění a ošetření byli všichni pacienti transportováni do nemocnic. Muž ve věku 70 let byl transportován letecky, ostatní tři pozemní cestou sanitkou,“ dodala Poštová.

Provoz komplikoval dopravu v Novodvorské ulici celé dopoledne, řidiči by zde měli počítat s omezením do zhruba 12 hodin. Kolem desáté hodiny byl obnoven provoz alespoň levým jízdním pruhem. Teď už je místo průjezdné.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru