Policejní vůz. Ilustrační foto: PČR

U Mladé Boleslavi skočila žena z mostu. Následně se u těla srazila dvě auta

Dopravu na silnici I/38 na okraji Mladé Boleslavi od rána komplikuje sebevražda ženy a následná dopravní nehoda dvou osobních aut.

Tělo ležící na silnici I/38 na výpadovce od Mladé Boleslavi na Českou Lípu ohlásili ve středu ráno policii řidiči. Žena podle dostupných informací od policie skočila z mostu vedoucí od Debře ke krajinné oblasti Radouč přes silnici I/38.

„Žena bohužel svým zraněním na místě podlehla,“ sdělila policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Ještě před příjezdem záchranářů se ženě pokusil pomoci jeden z řidičů, který autem zastavil poblíž ležícího těla.

„Když poskytoval první pomoc, tak do jeho odstaveného vozu naboural jiný osobní vůz,“ dodala Schneeweissová. Naštěstí se jednalo o drobnější nehodu, při které se nikdo vážněji nezranil.

Na místě probíhalo policejní vyšetřování jak pádu ženy z mostu, tak následné nehody. Ráno se tak od České Lípy i od Mladé Boleslavi tvořily kolony. Po deváté hodině již bylo místo průjezdné „protisměrem“ a kolony se začaly rozjíždět. Zcela odklizeno bylo místo neštěstí po pondělní desáté hodině.

Na benzinkách Tank ONO zlevnil benzin na 36,50 Kč, zase se tvoří fronty
FOTO: 83letý řidič u Rousínova převrátil auto ze srázu, skončilo v potoce

Přejít nahoru