Vážná sobotní nehoda na silnici I/17. Foto: HZS

Po vážné nehodě na Chrudimsku dítě nezemřelo, policie se opravila

Vážnými následky skončila sobotní noční nehoda na Chrudimsku. Na silnici I/17 se po 20. hodině srazila dvě auta. Zranilo se pět lidí.

Nehoda se stala, jak ČRzprávy včera informovaly, po 20. hodině na silnici I/17 mezi obcemi Nový Dvůr a Bylany nedaleko Heřmanova Městce na Příbramsku. Srazila se tam dvě auta a silnice musela být na několik hodin uzavřena.

Zranilo se pět osob. Jednu osobu z vozidla vyprošťujeme,“ informovali hasiči HZS Pardubického kraje v sobotu po 20. hodině. Záchranáři dělali, co mohli, i za sněžení a zhoršených podmínek na místo vyslali dokonce pět záchranářských posádek, vrtulník letecké záchranky ale na místo kvůli počasí vzlétnout nemohl.

Dva vážně zraněné odvezly sanity do nemocnice v Hradci Králové a tři lidi se středně těžkými zraněními do nemocnic v Chrudimi a Pardubicích. Z pěti zraněných osob byly dvě děti.

„Jedno z nich bohužel v nemocnici zemřelo,“ sdělila policejní mluvčí Markéta Janovská v neděli dopoledne. Odpoledne ale informaci dementovala s tím, že dítě nezemřelo a je stále v péči lékařů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru