Tragická nehoda u Vyškova. Foto: PČR

Tragická nehoda u Vyškova! Opilý řidič vyletěl ze silnice, v autě mu umřely dvě děti!

Další páteční tragická nehoda se stala večer u Vyškova na silnici č. 430. Osobní auto tam doslova vyletělo ze silnice a několikrát se převrátilo. Uvnitř auta zemřely dvě děti!

Neštěstí se stalo na silnici 430 před Vyškovem. Podle policie tam havaroval řidič, který s autem předjížděl jiný vůz. Při předjíždění vyjel mimo komunikaci a několikrát se převrátil do pole.

„V havarovaném vozidle cestovaly čtyři osoby, z toho dvě byly děti. Bohužel obě děti zemřely,“ potvrdila Policie ČR. Mluvčí záchranky uvedla, že jedno z dětí zemřelo ještě před příjezdem záchranářů, druhé dítě zdravotníci resuscitovali, ale bohužel byla jejich snaha neúspěšná.

Kromě dvou dětí byli v autě i dva muži, kteří neutrpěli vážnější zranění. „Řidič měl pozitivní zkoušku na alkohol, policisty byl na místě zadržen,“ dodala policie.

Tragická nehoda u Vyškova: Policie hledá svědky!

Policisté žádají svědky páteční nehody na silnici 430 u Vyškova, aby se neprodleně přihlásili na tísňové lince 158. „Zároveň žádáme i řidiče předjížděného auta, aby se i on policistům přihlásil. Uvítáme i záběry z palubních kamer,“ dodala Policie ČR, která okolnosti nehody stále vyšetřuje.

Záběry z místa tragické nehody u Vyškova:

Děti, které zemřely při nehodě u Vyškova, neměly autosedačky, řidiči hrozí 10 let vězení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *