Most na dálnici D6 u Krupé na Rakovnicku. Foto: FB/Dálnice D6

Tragická nehoda u Krupé: Z mostu na rozestavěné D6 se zřítila dodávka, dva lidé zemřeli!

Tragická nehoda se stala v pondělí dopoledne u Krupé na Rakovnicku. Z rozestavěného mostu na dálnici D6 se z výšky 15 metrů zřítila dodávka s dělníky. Dva lidé zemřeli!

Dva mrtví a dva velmi vážně zranění lidé. Tak skončila tragická nehoda dodávky na rozestavěné dálnici D6 u Krupé na Rakovnicku. V pondělí kolem 8. hodiny ráno se z rozestavěného mostu přes Krupou nedaleko nádraží zřítila dodávka s dělníky.

„Jednalo se o dodávku stavební firmy, v níž byli čtyři lidé, kteří jeli provádět stavební práce,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová s tím, že řidiči s dodávkou zřejmě dostal smyk. Vůz se následně zřítil z výšky 15 metrů.

Pád z velké výšky dodávku zcela zdemoloval. Dva lidé uvnitř na místě zemřeli, dva utrpěli velmi vážná zranění, s nimiž byli transportování vrtulníkem do nemocnic v Praze. Podle Moniky Novákové bylo u jednoho z členů posádky podezření na krvácení do břicha, zlomeniny rukou a nohou.

Od rána policisté kvůli námraze řeší desítky nehod po celé zemi. Jde přitom o vážnější nehody, kdy řada aut skončila například na střeše.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru