Nehoda v obci Vrbatův Kostelec. Foto: HZS

Řidič Octavie RS zbořil betonovou zeď a převrátil se na vrakoviště

Hrozivě vyhlížející nehoda se stala v sobotu u obce Vrbatův Kostelec na Chrudimsku. Řidič Octavie RS tam vyletěl ze silnice a zbořil plot vrakoviště aut.

Tohle ještě na autovrakovišti ve Vrbatově Kostelci na Chrudimsku nezažili. Tedy, aby k nim auto přijelo samo, nebo spíše přiletělo. Řidič tmavě modré Škody Octavia RS tam v sobotu kolem 13. hodiny vyjel ze silnice, převrátil auto na střechu a zbořil přitom betonový plot.

Shodou okolností tak „zaparkoval“ rovnou na zdejším vrakovišti. Zda si tam auto rovnou nechají, nebo se ho majitel pokusí opravit, je zatím otázkou.

Nehoda se stala nedaleko křižovatky se silnici 355 a je tedy otázkou, zda řidič rychlé Octavie nevybral zatáčku, nebo zda bylo za nehodou něco jiného. To nyní vyšetřuje dopravní Policie ČR.

„Na místo události vyslalo Krajské operační a informační středisko z Pardubic profesionální jednotku z hasičské stanice Hlinsko a dobrovolnou jednotku z Chrasti,“ potvrdili hasiči HZS Pardubického kraje.

Hasiči doplnili, že řidič utrpěl při nehodě zranění. Naštěstí ale z hrozivě vypadající nehody, při níž Škodovka dostala ránu do kabiny o betonový ploty, vyvázl naživu. „Zraněnou osobu jsme předali do péče Zdravotnické záchranné služby,“ uvedli hasiči.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru