Opilá řidička prorazila zábradlí a sletěla do potoka.

Na mol opilá řidička jela do práce. Prorazila zábradlí a sletěla z mostu

K neuvěřitelné nehodě došlo dnes v Zubří na Vsetínsku. V tamním potoce skončila i s vozidlem Suzuki Vitara opilá řidička. V dechu měla neskutečných 3,61 promile alkoholu!

Ještě předtím zřejmě vlivem své silné podnapilosti pětatřicetiletá řidička kličkovala po silnici.

„Dechová zkouška u ní ukázala hodnotu 3,61 promile alkoholu. Žena se svěřila, že chtěla jet do zaměstnání vzdáleného asi 15 kilometrů. Jen shodou šťastných okolností se při její jízdě nikomu nic nestalo,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Žena jela z ulice Horní směrem k centru Zubří. Zřejmě vlivem podnapilosti nezvládla řízení, dostala smyk, přejela do protisměru, prorazila kovové zábradlí a vyletěla do potoka.

Z auta, které skončilo na boku, jí pomohl svědek havárie. Záchranáři ženu převezli se zraněním do nemocnice.

Škoda na vozidle a na zábradlí je předběžně vyčíslena na sto sedmdesát tisíc korun. Policisté ženě na místě zadrželi řidičský průkaz.

„Veškeré okolnosti havárie, míra zranění a množství alkoholu v krvi řidičky jsou v šetření dopravních policistů ze Vsetína,“ dodala Monika Kozumplíková.

Vážné nehody dnes komplikovaly dopravu i na dalších místech na Moravě. U Drslavic se čelně srazily dvě škodovky, u Nezdenic zase mercedes vrazil do autobusu.