Nehoda u Skuhrova nad Bělou na Rychnovsku. Foto: HZS

FOTO: Tragická nehoda na Podorlické rally! Řidič u Skuhrova narazil do stromu

Vážná nehoda se stala v sobotu u Skuhrova nad Bělou na Rychnovsku. Jeden z účastníků Podorlické rally tam narazil do stromu a zcela zdemoloval auto.

Náraz osobního automobilu do stromu u Skuhrova nad Bělou na Rychnovsku si v sobotu odpoledne vyžádal zásah dvou jednotek hasičů. „Vozidlo bylo po nárazu do stromu zdemolované, řidiče museli hasiči z vozidla vyprostit,“ potvrdili hasiči z HZS Královehradeckého kraje.

K havárii došlo v rámci Podorlické rally na uzavřené trati. Řidič i zraněný spolujezdec skončili v péči záchranářů. Okolnosti nehody vyšetřuje Policie ČR.

„Událost se stala v rámci automobilových závodů. Řidič, ročník 1996, podle prvotního šetření nezvládl řízení, měl havarovat a levou částí vozidla měl narazit do stromu,“ sdělila policejní mluvčí Magdaléna Vlčková.

Řidič byl se zraněním letecky transportován do Fakultní nemocnice Hradec Králové, jeho spolujezdec byl předán k ošetření rovněž lékařům.

„Na RZ 6 došlo k vážné nehodě startovního čísla 29. Řidič byl s vážným zraněním transportován vrtulníkem do nemocnice. Spolujezdec při vědomí, převezen do nemocnice na další vyšetření,“ upřesnili organizátoři závodu.

Bohužel v neděli přišla smutná zpráva, že řidič v nemocnici zemřel.

Lístky na finále mistrovství světa v hokeji za cenu zlata! Lidé dají i 80 tisíc za 2 lístky!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *