Ve centru Zlína se v noci srazilo auto s traktorem. Foto: ZZS ZLK

FOTO: Vážná nehoda traktoru a auta v centru Zlína. Řidič je zraněný

S pokračujícími pracemi na polích, přibývá nehod aut a traktorů. Včera v noci se vážná nehoda stala přímo v centru Zlína. Při nehodě se zranil řidič auta.

Ke střetu traktoru s osobním autem v centru Zlína vyjížděla včera krátce po půl desáté v noci zlínská posádka Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Po srážce skončil traktor s vlkem mimo silnici na trávníků a osobní auto bylo značně nabořené.

„Zdravotnický tým po příjezdu na místo zjistil, že zraněným je řidič automobilu. Vzhledem k mechanismu nárazu měl ale relativně štěstí, když neutrpěl podstatně závažnější zranění,“ uvedli záchranáři.

Záchranáři muže ošetřili v rámci přednemocniční neodkladné péče, krční páteř zafixovali límcem a na vakuové matraci jej transportovali do sanitky. „K dalšímu nezbytnému vyšetření a ošetření jej převezli zdravotníkům úrazové ambulance Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně,“ dodali záchranáři.

Nehod aut a traktorů v posledních týdnech přibývá. Nedávno se například došlo k nehodě traktoru a auto, které jej předjíždělo před křižovatkou v Zábrodí na Náchodsku.

Řidič chtěl předjet traktor v křižovatce, nedopadlo to dobře!