Dodávka skončila zničená po nehodě s autem v ulici Přátelství. Foto: HZS Praha

Divoké pondělí v Praze. Vážná nehoda dodávky a auta a traktor ve Vltavě

V ulici Přátelství v Praze se v pondělí odpoledne stala vážná nehoda. Srazila se tam dodávka s autem. Oba řidiče museli hasiči z vozů vyprostit, jsou zranění.

Horké pondělí nedá pražským hasičům vydechnout, mají jeden zásah za druhým. Ve Vamderské ulici zasahovali u požáru vybavení pokoje rodinného domu. Před příjezdem jednotek opustila dům jedna osoba. Zasažené prostory museli hasiči odvětrat.

A rušno je také na silnicích. V ulici Přátelství zasahovali odpoledne u dopravní nehody dodávky a osobního automobilu. A ta byla velmi vážná, auta do sebe zřejmě vrazila ve vyšší rychlosti, protože přední části vozů byly značně poškozené.

„Řidiče obou vozidel jsme museli vyprostit a předali jsme je do péče pražské záchranné služby. Bylo též nutné zasypat uniklé provozní kapaliny,“ informovali hasiči z HZS Praha.

A tím pondělní výčet událostí nekončí. U Trojské lávky museli hasiči vyprostit traktor, který uvízl ve Vltavě. Z traktoru naštěstí neunikly žádné provozní kapaliny a nebylo tak nutné stavět norné stěny.

Už ráno komplikovala dopravu v Praze nehoda auta a autobusu v Evropské ulici.

Přejít nahoru