Anička Slováčková informovala o vedlejších účincích léčby rakoviny. Zdroj: IG

Ztrápená Anička Slováčková a krutý boj s rakovinou: Po chemoterapii to moc pálí!

Zpěvačka Anička Slováčková zažívá náročné dny plné léčby rakoviny plic. Podělila se fanoušky o tom, jaké následky léčba má a snaží se dodat sílu a odvahu všem, kteří tím prochází.

Tenhle pohled dojme každého. Anička Slováčková odcházející po další dávce chemoterapie s rudými a opuchlými tvářemi, které jsou následkem náročné léčby její rakoviny plic. Anička se přitom nijak netají tím, co chemie s jejím tělem dělá a ochotně se o vše dělí s fanoušky na svém Instagramu.

Osvětou chce ukázat, jak léčba probíhá a že neztrácí optimizmus a dobrou náladu. Zároveň se tím snaží dodat sílu všem, kteří podobnou léčbou prochází, nebo procházet budou a říci jim, že v tom nejsou sami.

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové onemocněla už před dvěma roky rakovinou prsu. Po dlouhé léčbě ale loni na jaře lékaři oznámili, že je vyléčená. Na sklonku loňského léta ovšem přišla krutá zpráva, že rakovina se vrátila v podobě zhoubného tumoru na plicích.

Anička Slováčková: Pálí mě rudé tváře

Teď proto Anička Slováčková podstupuje další kolo chemoterapií. Kvůli nim už před několika týdny přišla o vlasy. Postupující léčba má však i další vedlejší účinky. „Po každé chemošce mám takového růžové tváře,“ popsala mladá zpěvačka.

„Tváře jsou rudé a pálivé. Také jsou nateklé, to vidíte sami, jaký jsem meloun, o tom podbradku ani nemluvím,“ říká Anna Julie Slováčková a zůstává optimistkou. „Ono to zase splaskne a bude to v pohodě. Chtěl jsem vám jen dát zprávu, že ať už se cítíte sebevíc na nic, oškliví a nevím co všechno, tak věřte, že bude brzy lépe,“ dodala ke svému deníčku onkologického pacienta Anička Slováčková.

Po dávce chemoterapie musí mladá zpěvačka vždy odpočívat, velkou oporou jí je přítel a pejsek, kteří jí dělají společnost. Myslí na ní i její rodiče Dagmar Patrasová a Felix Slováček. Jejich partnerské dohady ale na pohodě Aničce jistě příliš nepřidají.

Bulvár píše, že Anička musela maminku Dagmar Patrosovou dokonce na čas odstřihnout, protože jí zasílala zvláštní zprávy, které jí na duševní pohodě zrovna nepřidávaly.

Zpěvačka Anička Slováčková: Rakovina se mě, mrcha, pořád nechce pustit!

Přejít nahoru