Andrej Babiš, Monika Babišová a syn Frederik vyrazili v pátek na hokej. Zdroj: IG

Velké usmíření? Monika Babišová a Andrej Babiš spolu vyrazili na mistrovství v hokeji!

Je to rozchod nebo ne? Monika Babišová a Andrej Babiš v pátek večer vyrazili společně se synem Frederikem na zápas Česko – Finsko na mistrovství světa v hokeji!

Už dlouhé týdny celé Česko sleduje rozchod šéfa hnutí ANO Andreje Babiše s manželkou Monikou, která se měla už před několika týdny odstěhovat ze společného domu. Manželé navíc napsali na sociální sítě vyjádření, že se po 30 letech a 7 let od svatby rozchází.

Média navíc už několik dnů spekulují, že Babiše okouzlila rusovlasá kráska z jeho PR týmu Aneta Zicklerová. Ten to minulý týden pro TV Nova odmítl komentovat. „Jen to škodí oběma rodinám,“ řekl Babiš.

Monika Babišová a Andrej Babiš vyrazili na hokej

Že by došlo k velkému usmíření? Monika Babišová a Andrej Babiš totiž v pátek večer překvapili tisíce fanoušků na mistrovství světa v hokeji. Spolu se synem Frederikem totiž všichni společně vyrazili na zápas Česko – Finsko do pražské O2 Arény.

Monika Babišová navíc zveřejnila na Instagramu společnou fotku, na které jsou s vysmátým Andrejem Babišem a synem Frederikem ve fanouškovských dresech před O2 Arénou a přidala nápis: „Jdeme na to!“

Zda to znamená návrat slavného manželského páru a křivdy jsou zapomenuty, nebo prostě jen nechtěli kazit hokejovou radost synovi, je zatím otázkou.

Monika Babišová už nechce být ve stínu manželovi údajné milenky Anety Zicklerové

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *