Monika Babišová a Aneta Zicklerová. Foto: IG

Monika Babišová už nechce být ve stínu manželovy údajné milenky Anety Zicklerové

Monika Babišová po dlouhých dnech prolomila hradbu mlčení a pozdravila své fanoušky. Je to poprvé od oznámeného rozchodu s manželem Andrejem Babišem, který má mít údajně milenku Anetu Zicklerovou.

Jako kdyby už Monika Babišová nechtěla být ve stínu údajné milenky svého manžela Andreje Babiše. Média už několik dnů spekulují, že Monika a Andrej jsou od sebe podstatně delší dobu, ještě před oficiálním oznámením. Snad dokonce několik měsíců žije Monika Babišová v jiném domě v Průhonicích bez manžela, právě ona měla z manželství odejít.

Monika v Římě, Andrej na Maledivách

Už před časem oba zveřejnili, že tráví velikonoční svátky každý jinde – Monika Babišová s dcerou v Říme a Andrej Babiš na luxusní dovolené na Maledivách. A tam většinou jezdí hlavně zamilované páry. Babiš však tvrdí, že tam byl s přáteli. Není tak vyloučeno, že už tehdy vzal Babiš na luxusní výlet svou údajnou milenku Anetu Zicklerovou.

Zicklerová pracuje pro Babiše v jeho marketingovém týmu a o jejich údajné lásce hovoří zdroje z hnutí ANO. Bulvár poslední dny nepíše skoro o nikom jiném, než o Zicklerové. Vyšlo například najevo, že rusovlasá kráska je vdaná, má dítě a také slavnou tchyni Janu Zicklerovou, která aktuálně soutěží v reality show Survivor 2024.

Navíc se spekuluje o tom, že zrzka Zicklerová Andreji Babišovi převrací život vzhůru nohama. Ten prý dokonce zvažuje o rozprodeji Agrofertu. Chce si užít peníze a nový vztah. Zároveň se hodlá naplno věnovat politice, protože větří, že ve volbách to může být poslední šance.

Monika Babišová versus Aneta Zicklerová

Vadilo snad Monice, že je v mediálním stínu údajné manželovi partnerky a rozhodla se proto po delším čase vystoupit na veřejnosti? Babišová si záměrně nechala zkrátit účes a zveřejnila fotografii na Instagramu. K tomu provokativně připsala: „New me“ a přidala smajlíka s vyplazeným jazykem.

Snad teď dámy mezi sebou nebudou o šéfa hnutí ANO soupeřit, nebo snad naopak on o ně?

Velké usmíření? Monika Babišová a Andrej Babiš spolu vyrazili na mistrovství v hokeji!