David Vitásek a Natálie Kočendová tvořili krásný pár. Foto: Instagram

Vitásek a Kočendová z Love Islandu. Rozchod pár dnů po stěhování do nového bytu

Krásná modelka Natálie Kočendová a vysportovaný blonďák David Vitásek už nejsou spolu. Atraktivní pár se dal dohromady v novácké reality show Love Island.

Život někdy přináší šokující situace. V jednu chvíli to vypadá na lásku na celý život a najednou je mezi modelkou Natálií Kočendovou a hezounem Davidem Vitáskem konec.

Ti dva se k sobě tulili, společně zveřejňovali detaily ze svého života plné romantiky. Nedávno třeba ze stěhování do nového bytu, kde pak Vitásek svou dnes už bývalou lásku natáčel, jak zametá listí. Vše vypadalo na nekonečnou lásku. Dojem korunovalo i video, když Vitásek ukazoval na Kočendové bříško a tvrdil, že čekají miminko, dokonce vyzval fanoušky, aby posílali návrhy na jméno budoucího potomka.

Je právě to, co modelku, které se obvykle zakládají na super plochém bříšku, rozčílilo? Kočendová totiž popřela, že by byla těhotná a Vitásek tak vtípkem, které hází do placu pravidelně, možná už opravdu přestřelil.

„Tohle byl nejlepší zážitek v mém životě. Z ostrova jsem odlétala s láskou, ale po roce jsem si uvědomila, že každý máme úplně jiný pohled na život,“ potvrdila rozchod Natálie.

„Děkuji za krásné i špatné společné chvíle, posunulo mě to jako člověka zase o kousek dál. Teď už vím, co chci a také vím, že pokud má člověk nějaké nároky a hranice, tak by s nimi neměl pohnout,“ prohlásila a naznačila tak, že něco ve vztahu nebylo v pořádku.

„Žij krásný a šťastný život, takový, jaký si přeješ,“ naznačila poněkud tajemně modelka.

Přejít nahoru