Agáta Hanychová na cestě zpět z Paříže. Zdroj: IG

Rozčílená Agáta Hanychová sedla na letadlo a vrací se z Paříže. Teď nastane tóčo se Soukupem!

Agáta Hanychová rozčílená kvůli zkaženému výletu do Paříže se vrací v noci na neděli zpátky do Prahy. Chce si vyřídit účty s Jaromírem Soukupem!

Tohle ještě nejspíš bývalý partner Agáty Hanychové Jaromír Soukup pořádně schytá. Nasoptěná Hanychová se totiž v noci na neděli vrací z Paříže do Prahy a hodlá si vyřizovat účty.

Do evropské metropole pod Eiffelovou běží si Agáta vyrazila už v pátek s manželem Miroslavem Dopitou, jejich synem Kryšpínem a dcerou Miou. Jenže je u toho vyfotili spolucestující a fotky poslali do Blesku.

Bulvár následně oslovil Jaromíra Soukupa, který Hanychové ihned drsně naložil s tím, že neví, kde je jeho dcera Rozárka. Tu totiž Hanychová mimo republiku vzít nemohla. To byl také další důvod zkažené dovolené.

Soukup: Strach o dceru Rózu

„Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! Péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův,“ reagoval Jaromír Soukup.

„Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho šestnácti hodinám v týdnu nemohla. Ačkoli mě nabízený styk kdykoli před tím nebo po tom. A víc řekne můj manžel,“ vpálila zpátky Soukupovi Agáta Hanychová.

Veronika Žilková soptí! Před domem jí po skandálu se Soukupem hlídkuje bulvár

V sobotu se ukázalo, že Róza není u žádné chůvy, ale u babičky Veroniky Žilkové. Ta sdílela fotku, na níž v souladu s nařízením soudu neukazuje Rozárku, ale sebe a její ručičku na důkaz, že se o ní dobře stará. Soukup totiž své bývalé partnerce Hanychová nechal soudně zakázat, aby Rózu vystavovala na Instagramu.

Hanychová: Teď bude mluvit můj manžel!

V Agátě se v Paříži doslova vzteky vařila krev. Po návratu do Prahy Soukupovi slibuje, že si to s ním vyřídí její současný muž Miroslav Dopita. „Teď bude mluvit můj manžel!“ vzkázala Hanychová.

V sobotu večer se celá zřejmě nejslavnější česká rodinka vydala autobusem na letiště a následným letem do Prahy.

Celou sobotu si však snažili výlet bez důležitého člena rodiny Rozárky užít, i když to zkrátka nebylo ono. Zavítali například do oblíbeného Disneylandu. Tam si na památku pořídili fotky před hradem, který zná celý svět z upoutávek na začátku disneyovských filmů a pohádek.

Agáta tak snad aspoň na chvíli zapomněla na nekonečné spory se svými bývalými partnery. A především se jí podařilo splnit přání a vánoční dárek dětem, tedy, že vyrazí do Disneylandu. „Přání a vánoční dárek splněn,“ odškrtla si Hanychová ze seznamu úkolů před nočním odletem z Paříže.

Veronika Žilková soptí! Před domem jí po skandálu se Soukupem hlídkuje bulvár
Mlsný „kocour“ Felix Slováček v 80 letech obchází akce bez Dády a lepí se na krásky